Verpakovskis vēlreiz gūst vārtus «Dinamo» dublieru sastāvā

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis svētdien Ukrainas kluba Kijevas «Dinamo» dublieru sastāvā guva vārtus jau otrajā pārbaudes spēlē pēc kārtas, vēsta komandas mājaslapa.

«Dinamo» otrais sastāvs pārbaudes spēlē tikās ar «Rosj» komandu. Jau spēles astotajā minūtē Verpakovskis izskrēja viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu un atklāja rezultātu. Pārējos trīs vārtus «Dinamo» labā guva kluba jaunpienācējs Emanuels Okoduva. Mačs noslēdzās ar «Dinamo» uzvaru 4:1.

Verpakovskis tika nomainīts mača 55. minūtē, kad rezultāts bija jau 4:1 «Dinamo-2» labā.

Jau ziņots, ka Verpakovskis vārtus guva arī piektdienas pārbaudes spēlē, kurā «Dinamo-2» komanda ar rezultātu 2:0 pieveica «Dinamo» trešo sastāvu. Latvijas futbolists realizēja 11 metru soda sitienu.

Verpakovskis tikai nesen atguvies no aprīlī piedzīvotā kājas lūzuma un atsācis pilnvērtīgi trenēties.