Janvārī rīdziniekiem siltumenerģijas tarifs par 6% zemāks

No 1.janvāra norēķiniem par piegādāto siltumenerģiju tiks piemērots tarifs 42,16 Ls/MWh (bez PVN), kas ir par 6% zemāks nekā 2008.gada decembrī piemērotais siltumenerģijas tarifs, informē AS «Rīgas Siltums» (RS).

Siltumenerģijas tarifs noteikts, pamatojoties uz akciju sabiedrības «Latvijas Gāze» 9.janvārī publicēto paziņojumu laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» - par dabasgāzes tirdzniecības gala tarifiem decembrī, kas atbilst dabasgāzes tirdzniecības cenai.

RS par patērēto siltumenerģiju februārī prognozē piemērot tarifu 43,53 Ls/MWh (bez PVN), bet martā 44,89 Ls/MWh (bez PVN). Sagaidāmie tarifi par siltumenerģiju norādīti, balstoties uz «Latvijas Gāze» paziņojumā publicētajām prognozēm, ka februārī dabasgāzes tirdzniecības cena sasniegs 220 Ls/tūkst.nm3, bet martā - 230 Ls/tūkst.nm3.

Šāda tarifu piemērošanas kārtība ir izdevīga siltumenerģijas lietotājiem. Tā siltumenerģijas tarifs februārī būs par 3% zemāks, salīdzinot ar 2008.gada decembrī piemēroto tarifu. Savukārt martā tiek prognozēts, ka tarifs būs tāds pats kā 2008.gada decembrī.

Uz augšu