T 25.11.2020.

«Double Faced Eels» turpina iepazīstināt ar gaidāmo albumu

«Double Faced Eels» turpina iepazīstināt ar gaidāmo albumu.

FOTO: Publicitātes foto.

Turpinot iepazīstināt ar drīzumā gaidāmā albuma muzikālajām aprisēm, grupa «Double Faced Eels» klausītāju uzmanībai nodod trešo singlu – dziesmu [s:32056].

Tās pirmatskaņojums paredzēts 17. martā plkst. 15.00 Latviešu Radio. Veselu nedēļu to klausīties varēs ekskluzīvi tikai Latviešu Radio ēterā, bet citās Latvijas radiostacijās dziesma nonāks jau nākamās nedēļas beigās.

Periodiska singlu laišana klajā ir zināma tradīcija, pirms pie klausītājiem dodas pats grupas albums. Šai tradīcijai aktīvi seko arī DFE, piedāvājot nu jau trešo singlu no albuma, kurš pašlaik ievirzīts tapšanas finiša taisnē. Albumā iekļauto dziesmu radīšanas procesā izveidojies arī stabils autoru tandēms. Teju visām albuma dziesmām, arī šai, mūzikas autors ir grupas līderis Marka, teksta autore ir Iveta Priede. Savukārt dziesmu skanējums nodots grupas producenta Māra Priedes rokās, ar kuru ilggadēja un veiksmīga sadarbība izveidojusies ne vienai vien Latvijas muzikālajai apvienībai.

«Reizēm rodas sajūta, ka laiks ar katru dienu skrien arvien ātrāk un ātrāk, bet dzīve, pat visa pasaule, pārvēršas par traku karuseli, kurā reibst galva, bet izkāpt nevaram. Un tad piezogas doma, ka varbūt tikai mums katram tā liekas, ka patiesībā tas vienkārši ir joks”, tā par dziesmā ielikto domu saka grupa DFE. Savukārt par dziesmas muzikālo pusi grupas puiši saka, ka esot vērsuši skatu pāri horizontam, ielūkojoties citu tautu etniskajos dziedājumos. To iedvesma jaušama ne vien ģitāru motīvos, bet arī vokālajās partijās, kas laikmetīgi un harmoniski caurvij dziesmu «Ja tā nav».

Jaunajam singlam ir sarūpēta arī video versija, kura plašai auditorijai būs pieejama jau no 29. marta gan grupas oficiālajā mājas lapā «dfe.lv», gan arī citās interneta vietnēs.

«Ja tā Nav» -  3:29
Mūzikas Autors: Marka (Mātriņš Gailītis)
Teksts: Iveta Priede
Producēja, Miskēja, Māsterēja: Māris Priede

Plašāka informācija par grupu internetā: «dfe.lv».

Redaktors iesaka