Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

15.trolejbuss taranē motociklistu un ietriecas kokā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto
Foto: Lita Krone/LETA

Šodien ap plkst.14 Rīgā, Gogoļa un Dzirnavu ielas krustojuma rajonā, 15.maršruta trolejbuss taranējis motorolleru, bet pēc tam ietriecies luksoforā un kokā, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» preses sekretārs Viktors Zaķis.

Pēc sākotnējās informācijas, negadījumā viegli cietuši divi trolejbusa pasažieri.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Ieva Rekšņa, motorollers, kuru taranēja trolejbuss, atradies meklēšanā, tātad tas bijis zagts. Motorollera vadītājs nogādāts policijā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja kāda aculieciniece, pēc avārijas trolejbusa priekšējā daļa vadītāja pusē bija spēcīgi iebuktēta.

Komentāri
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu