Daugaviņš atgriežas un piespēlē, «Senators» iekļūst AHL <i>play-off</i>

Aizvadītajā naktī Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bingemtonas «Senators» komanda savā laukumā ar 2:1 papildlaikā pieveica Norfolkas «Admirals», nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Latviešu uzbrucējs pēc divu maču izlaišanas savianojuma dēļ atkal devās laukumā, turklāt asistēja Andrē Benuā, kurš pirmās trešdaļas 12. minūtē realizēja vairākumu, panākot 1:0.

Kopumā Daugaviņš šajā mačā izdarīja divus metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš šosezon AHL 71 spēlē ir guvis 19 vārtus un atdevis 33 rezultatīvas piespēles.

«Senators» hokejisti pēc šīs uzvaras ar 90 punktiem 78 spēlēs nodrošināja vietu play-off spēlēs jeb Kaldera kausa izcīņā. AHL regulārā sezona noslēgsies naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika.