Daugaviņam 2+1, «Senators» trešā uzvara sērijā

Latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda nonākusi uzvaras attālumā no AHL Kaldera kausa pusfināla.

Aizvadītajā naktī «Senators» savā laukumā ar 6:1 sagrāva Portlendas «Pirates», sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1.

Daugaviņš šajā mačā guva divus vārtus, pirmajā trešdaļā panākot 2;1, bet otrajā periodā - 4:1, kā arī atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Kopumā latviešu uzbrucējs izdarīja četrus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Sērijas piektā spēle notiks jau naktī uz trešdienu Binghemtonā. Uzvaras gadījumā Kaldera kausa pusfinālā «Senators» komandai pretī stāsies Šārlotas «Checkers» vai Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» (sērijā pagaidām 2-1 vadībā «Checkers»).