Daugaviņam 1+2, «Senators» pusfinālu sāk ar uzvaru

Aizvadītajā naktī AHL Kaldera kausa pusfināla sēriju ar uzvaru sāka latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda.

«Senators» hokejisti viesos ar 7:4 pārspēja Šārlotas «Checkers», lai gan metienu attiecība šajā mačā bija 40 pret 22 par labu mājiniekiem (otrajā periodā 17 pret 3). Jau pirmajā trešdaļā abas komandas kopā guva septiņus vārtus (4:3).

Daugaviņš pirmā perioda 3. minūtē panāca 2:1 viesu labā, bet rezultatīvas piespēles viņš nopelnīja komandas trešo un sesto vārtu guvumā. Kopumā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu un nopelnīja lielisku lietderības koeficientu +3.

Daugaviņš šosezon Kaldera kausa 14 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrais mačs notiks naktī uz sestdienu Šarlotā, bet trešais, ceturtais un nepieciešamības gadījumā arī piektais mačs risināsies Binghemtonā.