Daugaviņš spēlēs Kaldera kausa finālā

Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» savā laukumā ar 4:3 papildlaikā uzvarēja Šārlotas «Checkers».

Latviešu uzbrucējs aizvadītajā cīņā pirmās trešdaļas pēdējā minūtē guva vārtus skaitliskajā mazākumā, panākot 2:0 «Senators» labā. Tāpat Daugaviņš izcēlās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

«Checkers» komanda izlīdzinājumu panāca tikai minūti un 24 sekundes līdz pamatlaika beigām, tomēr papildlaika 14. minūtē Binghemtonas komandas kapteinis Raiens Kellers guva uzvaras vārtus.

Daugaviņš šosezon 17 Kaldera kausa spēlēs ir sakrājis 17 rezultativitātes punktus - desmit vārti un septiņas piespēles.

«Senators» pretinieki finālā ne agrāk kā naktī uz sestdien, kad piekto maču aizvadīs Hjūstonas «Aeros» un Hemiltonas «Bulldogs». Sērijā pašlaik ar 3-1 vadībā ir «Aeros» hokejisti.