Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grigule: Bērziņam ir latviešu zemnieka tradicionāla vērtību sistēma

FOTO: Gatis Dieziņš/LETA

Bērziņa kungam raksturīgs pamatīgums, latviešu zemniekam tradicionāla vērtību sistēma. Jūs jau zināt, ka mūsu prezidents ir strādājis no bērna kājas, cīnījies par savu un savas ģimenes izdzīvošanu jau no sešu gadu vecuma - tā jaunievēlēto prezidentu Andri Bērziņu raksturo viena no viņa virzītājām šim amatam Iveta Grigule (ZZS).

Intervijā Latvijas Avīzei viņa sacīja, ka pārsteidzoša ārpolitikas kursa maiņa nav sagaidāma. Arī attiecībā uz viendzimuma laulībām Bērziņš esot deklarējis savus konservatīvos principus.

Grigule skaidro, ka Bērziņš tikko ievēlēts augstajā amatā, tāpēc aicina pagaidām nespriest - viņš ir labāks vai sliktāks par priekšgājējiem. Tā vietā būtu jāsagaida, kad viņš pats to parādīs.

Bērziņš tikšot galā ar prezidenta darbiem, pārliecināta ir Grigule, norādot, ka pirmais, ko viņš gribētu grozīt - «vienkāršā cilvēka dzīvi Latvijā, jo viņa prioritātes ir cilvēks, ģimene, valsts, bet nevis otrādi.»