Dārziņš debijas spēlē gūst vārtus

Latvijas izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš šodien aizvadīja pirmo maču KHL kluba Kazaņas «Ak Bars» rindās.

Dārziņa debijas spēlē «Ak Bars» komanda ar 3:1 pieveica citu KHL klubu Čehovas «Vitjaz», bet latviešu uzbrucējs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē skaitliskajā vairākumā panāca neizšķirtu 1:1.

Lauris šajā mačā spēlēja vienā uzbrucēju maiņā ar somiem Jarko Immonenu un Anti Mietinenu.

Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās arī Kirils Petrovs un Oļegs Lomako, bet «Vitjaz» komandā vienīgos vārtus guva Niks Tarnaskis.

Pagājušajā sezonā Dārziņš Rīgas «Dinamo» sastāvā regulārajā čempionātā un Gagarina kausā kopā aizvadīja 56 spēlēs, gūstot 26 vārtus un izdarot 28 rezultatīvas piespēles.