«ATR 72» katastrofa: vienas ģimenes laime izvēršas par traģēdiju citai

FOTO: Scanpix/RIA Novosti

Dmitrija Ivanjutas vārds nedēļu bija lasāms lidmašīnas «ATR 72» katastrofā bojāgājušo sarakstā, taču izrādījās, ka visu šo laiku viņš gulēja reanimācijā.

Kā vēsta medijs «Life News», par milzīgu laimi vienai ģimenei un milzīgu nelaimi citai ģimenei kļuva ziņa par bojāgājušo sarakstā pieļauto kļūdu.

26 gadus vecais Ivanjuta piecas dienas bija bez samaņas kādā slimnīcā, līdz viņu atradusi māsa, kura līdz pēdējam brīdim ticēja, ka vīrietis ir dzīvs.

Eksperti gan pagaidām precizē, kurš ir izdzīvojis un kurš nē, taču māsa ir pārliecināta, ka reanimācijā ir viņas brālis.

«Kad sākās līķu atpazīšana, mēs Dimu starp bojāgājušajiem neatradām. Lai arī teica, ka vairākus līķus nav iespējams atpazīt, tā tas nav - tuvinieki to varēja. Vairākas dienas es faktiski dzīvoju morgā, savām acīm redzēju bojāgājušos, taču brāļa tur nebija!» - paziņojusi sieviete.

Viņa vērsās pie ārstiem un izmeklētājiem, taču neviens neticēja, ka viņai varētu būt taisnība, tomēr radiniekiem ļāva aiziet uz reanimāciju un apskatīt cietušos.

Savu brāli sieviete atpazina uzreiz. «Jūs nevarat iedomāties, kādas emocijas pārņēmušas mūsu ģimeni. Tagad mēs gaidām juridisku apstiprinājumu, taču tas nav svarīgi - Dima jau nācis pie samaņas, nosaucis manu un savu vārdu,» priekā dalījusies sieviete.

Krievijas medijs vēsta, ka pagaidām nav skaidri zināms, kādā veidā pieļauta šāda kļūda. Ārsti apgalvo, ka Dmitrijs līdzīgs savam vienaudzim Konstantinam Peilam, tāpēc sākumā izdzīvojušais atpazīts kā Konstantīns.

Peila ģimene jau informēta par šo liktenīgo kļūdu.

Uz augšu