Pk, 30.09.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Double Faced Eels» laiž klajā dubultsinglu un piesaka albumu

Apollo.lv
«Double Faced Eels» laiž klajā dubultsinglu un piesaka albumu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Kamēr grupa «Double Faced Eels» turpina aktīvu darbu pie sava ceturtā studijas albuma, klausītāju auss baudījumam, tiek nodots jau pirmais singls. Tas ir «Black Eyed Peas» skaņdarbs ar nosaukumu «I gotta feeling», kas ir transformēts un producēts «Zušu» interpretācijā, apvienojot ģitārmūziku ar nelielu devu elektronikas.

Zīmīgs ir fakts, ka dziesmai ir tapušas divas versijas. Skaņdarba pirmā versija ir klausāma «Double Faced Eels» izpildījumā un būs dzirdama koncertos tepat Latvijā. Savukārt, dziesmas otrā versija ir paredzēta atskaņošanai koncertos ārpus Latvijas. Dziesmas atšķiras ar vokālo celiņu. Otra dziesmas versija ir tapusi sadarbojoties DFE spēkiem ar viesmākslinieku no Minsteres - Kevinu Umenyido, kas ir plašāk pazīstams kā hiphop mūzikas kultūras pārstāvis Vācijā.

Ko par skaņdarbu un sadarbību saka paši grupas dalībnieki Marka, Reinis, Ronis un Viktors: «Neapšaubāmi, ka orģināldziesmai ir savs raksturs, tāpēc mēs vēlējāmies to adaptēt, zušiem raksturīgā manierē. Ar rezultātu esam apmierināti. Liels paldies mūsu Vācijas muzikālajiem partneriem, jo sadarbības rezultātā esam ieguvuši jaunu pieredzi un labu ieraksta rezultātu».

Paralēli Latvijas aktivitātēm «Double Faced Eels» strādā pie savas jaunās studijas plates Vācijā, tāpēc albumā, iespējams, dzirdēsim ne tikai latviešu un angļu valodu, bet arī vācu. Pašu albumu grupa plāno klajā laist jau 2013. g.

Ar grupu «DFE» klātienē varēsim tikties koncertos:

  • 10.oktobrī (Jelgava - Četri Balti Krekli)
  • 13.oktobrī ( Alūksne - Klubs Ideja)
  • 14.novembrī (Jelgava - Jelagavas Olimpiskais Centrs)
  • 16.novembrī (Saldus - Klubs PMK)
  • 30.novembrī (Rīga - Četri Balti Krekli)

Drīzumā koncertu saraksts tiks papildināts. Sīkāka informācija «dfe.lv».

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu