Piecgadīgās Eiprilas pazušana: satraucošas divu sieviešu liecības

FOTO: AFP/Scanpix

Lielbritānijā pazudušās piecus gadus vecās meitenītes Eiprilas Džounsas lietā divas sievietes nākušas klajā ar satraucošu paziņojumu, piektdien vēstī britu mediji. Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka aizdomās par meitenītes slepkavību apcietināts Marks Bridžers, kuru britu likumsargi pratināja vairākas dienas.

Divas sievietes apgalvo, ka dienu pēc piecus gadus vecās meitenītes pazušanas redzējušas vīrieti, kurš uz upi nesis maisu.

Viena no sievietēm stāstījusi, ka viņa tobrīd pie ceļa tērzējusi ar savu draudzeni. Vīrietis, kurš nesis maisu, uzvedies aizdomīgi, pastāstīja aculiecinieces.

Saņemot šīs satraucošās ziņās, desmitiem policistu ķērušies pie upes pārmeklēšanas.

Tikmēr policija paziņoja, ka faktiski ir atmestas cerības Eiprilu atrast dzīvu.

Šobrīd pieaicināti arī kinologi ar suņiem, kuri specializējas mirstīgo atlieku meklēšanā.

Jau ziņots, ka Lielbritānijas iedzīvotāji satriekti par piecus gadus vecās meitenītes Eiprilas Džounsa nolaupīšanu. Ziņas par pazudušo meitenīti pēdējās dienas pāršalc britu medijus.

Tiek ziņots, ka meitenīte pēdējo reizi redzēta pirmdien, kad ap plkst.19 vakarā iekāpa «Land Rover» automašīnā.

Trešdien likumsargi nākuši klajā ar paziņojumu, oficiāli nosaucot, ka aizdomās par meitenītes nolaupīšanu tiek turēts 46 gadus vecais bijušais karavīrs Marks Bridžers, kuru Džounsu ģimene labi pazīst.

Policija otrdienas pēcpusdienā aizturēja Bridžersu un šobrīd viņu nopratina, mēģinot noskaidrot, kas ar meitenīti noticis. Likumsargi arīdzan izplatījuši automašīnas fotogrāfiju, un domā, ka tā pieder aizdomās turētajam.

Tikmēr tiek ziņots, ka Eiprila liktenīgajā pirmdienas vakarā ar citiem bērniem spēlējusies mājas pagalmā. Meitenīte bijusi Bridžersa divu meitu - deviņus gadus vecās Sofijas un 13 gadus vecās Konoras, draudzene.

Tiek ziņots, ka Bridžers bija šķīries no meiteņu mātes, taču bieži iegriezās apciemot meitas un arī Džonsu ģimeni.

Divas dienas pirms pazušanas Bridžers Eiprilai ļāvis apsēsties pie viņa automašīnas stūres, tāpēc pirmdien nebija pirmā reize, kad meitenīte redzēta viņa automašīnā.

Otrdien satriektajiem meitenītes vecākiem savu atbalstu piedāvāja 2007.gadā Portugālē pazudušās britu meitenītes Medelēnas Makenas vecāki Keita un Gerijs.

Uz augšu