Gorkšam brīdinājums, «Reading» pirmā uzvara premjerlīgā (2)

Pirmo uzvaru Anglijas premjerlīgas futbola čempionātā sestdien izcīnīja Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā «Reading» komanda, kas ar 2:1 (0:1) savā laukumā pārspēja šosezon teicami startējošo Liverpūles «Everton» vienību.

Kā ierasts, Gorkšs maču uzsāka savas komandas sākumsastāvā un pavadīja laukumā pilnas 90 minūtes. Cīņas 30. minūtē aizsargs saņēma brīdinājumu, kas viņam ir otrais šosezon.

Spēles desmitajā minūtē «Everton» komandu vadībā izvirzīja skotu uzbrucējs Stīvens Neismits, bet neizšķirtu 51.minūtē atjaunoja Adams le Fondrs. Pats le Fondrs vēlāk «Reading» arī atnesa uzvaru, kad 79.minūtē realizēja tiesneša piešķirto 11 metru soda sitienu.

Šī «Reading» komandai bija pirmā uzvara sezonas 11 spēlēs, kurās vienība tikusi arī pie sešiem neizšķirtiem.

Premjerlīgas kopvērtējumā «Reading» komanda ar deviņiem punktiem 11 mačos pakāpās uz 17. vietu, atstājot izkrišanas zonu.