Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ievēlētas Rīgs domes komitejas un to vadītāji

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šodien Rīgas domes ārkārtas sēdē tika ievēlētas pastāvīgās komitejas, katram no deputātiem strādājot divās no tām. Pēc domes notika komiteju sēdes, kurās tika ievēlēti komiteju vadītāji un to vietnieki, portāls «Apollo» uzzināja Rīgas domē.

Atbilstoši likumam «Par pašvaldībām» Finanšu un administrācijas lietu komiteju vadīs domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, par viņa vietniekiem ievēlēti Vjačeslavs Stepaņenko un Nikolajs Zaharovs.

Pilsētas īpašuma komiteju vadīs domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, viņa vietnieki ir Aina Krūkle un Vladimirs Dolgins.

Sociālo jautājumu komiteju vadīs Olga Veidiņa, vietnieki – Baiba Rozentāle, Irina Vinnika un Ainars Baštiks.

Satiksmes un transporta komiteju vadīs Vadims Baraņņiks, vietnieki – Nikolajs Zaharovs, Vadims Faļkovs un Andris Bērziņš.

Izglītības, kultūras un sporta komiteju vadīs Eiženija Aldermane, vietnieki – Svetlana Savicka, Juris Zaķis, Anna Vladova un Jefimijs Klementjevs.

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteju vadīs Dainis Turlais, vietnieks – Vladimirs Frolovs. Pilsētas attīstības komiteju vadīs Maksims Tolstojs, vietnieki – Vita Jermoloviča un Raimonds Gailis.

Mājokļu un vides komiteju vadīs Vjačeslavs Stepaņenko, vietnieki – Vadims Baraņņiks, Jānis Ločmelis un Aina Krūkle.

Komitejas priekšsēdētājs sagatavo, sasauc un vada komitejas sēdes, raugās, lai komitejas lēmumi būtu ierakstīti protokolā, kā arī kontrolē komitejas lēmumu izpildi.

Komiteju pārraudzībā ir attiecīgās nozares pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības.