Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Regates noslēgums sagādā problēmas; sastrēgumu dēļ cilvēki ģībst sabiedriskajā transportā

FOTO: Reinis Oliņš/Apollo

Lai novērotu burukuģu un jahtu regates «Tall Ships Races» noslēguma posmu uz Mangaļsalu dodas ļoti liels skaits cilvēku, tādējādi Sarkandaugavā un tās apkaimē izveidojušies milzīgi transporta sastrēgumi, bet pilnajos sabiedriskajos transportos cilvēki ģībst un lūdz izlaist ārā, novēroja «LETA Foto».

Fotogalerijā: Visi regates foto vienuviet

Lielā cilvēku pieplūduma dēļ patlaban izveidojušies milzīgi transporta sastrēgumi. Lai gan uz molu norīkoti papildus autobusi, tas situāciju neatvieglo, jo sastrēgumu dēļ transportlīdzekļi uz priekšu netiek. Sarkandaugavas iedzīvotāji pārpildītajos autobusos vairs nevar iekāpt, savukārt sastrēgums izveidojies līdz pat Vecmīlgrāvim.

Kā novēroja «LETA Foto», situācija nokaitinājusi ļoti daudzus iedzīvotājus, kas sastrēgumā vaino Rīgas mēru un viņa nespēju pienācīgi organizēt tik vērienīgu pasākumu.

Sabiedriskā transporta pasažieri lūdz šoferus apstāties, lai izkāptu ārā no pārpildītajiem autobusiem, tādējādi neaizbraucot līdz savam galapunktam. Tāpat novēroti daži ģībšanas gadījumi, kad pārpildīto autobusu dēļ pasažieriem nav pienācīga gaisa.

Kā ziņots, ar krāšņu buru parādi šodien noslēgsies burukuģu un jahtu regates «Tall Ships Races» Rīgas posms.

Vairāk nekā 100 burinieku un jahtu, kas Rīgā uzkavējas kopš 25.jūlija, šodien, regates pēdējā dienā, piedalīsies buru parādē - visi kuģi būs vērojami vienkopus paceltām burām.

Burinieki pa Daugavu virzīsies lēnām, apmēram divas stundas, no plkst.11.30 līdz 13.30, no Vecrīgas līdz Daugavas ietekai.

Ieteicamās buru parādes skatīšanās vietas ir Voleru iela un Voleru stāvlaukums, kā arī stāvlaukums Matrožu ielā 15, kur par auto novietošanu būs jāmaksā viens lats. No Mangaļsalas mola varēs vērot, kā kuģi izbrauc pa jūras vārtiem. Skatītājiem, kas dosies uz Mangaļsalas molu, ieteicams izmantot sabiedrisko transportu.

Kā ziņots, no 25.jūlija līdz 28.jūlijam Rīgā notiek starptautisko mācību burukuģu un jahtu regate «The Tall Ships Races 2013» - šajā laikā vairāk nekā 100 burinieki un jahtas no 17 pasaules valstīm ieradušies Rīgā, kur tos var apskatīt pie pasažieru ostas termināļa un Andrejostas jahtklubā.