Londonas «lāzer debesskrāpis» atlīdzinās par radītajiem zaudējumiem (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: AFP/Scanpix

Šonedēļ pasaules mediju uzmanības lokā nonāca Londonas debesskrāpis «Walkie-Talkie», kurš tiek vainots «Jaguar XJ» daļējā izkausēšanā.

Raidsabiedrībai BBC izdevās nointervēt automašīnas īpašnieku Martinu Lindseju (Martin Lindsay), kurš pstāstīja, ka karstuma stars no debesskrāpja izkausēja plastmasas detaļas ap logiem, sānu spoguļiem, kā arī citas plastmasas detaļas.

Londonas uzņēmējs pateicību ir parādā kādam fotogrāfam, kurš norādīja uz īsto vaininieku – debesskrāpi. «Man nebija ne jausmas, kas ēka var būt vainojama šajā «vandālismā»,» stāsta Lindsejs.

Arī vietējie iedzīvotāji ir neapmierināti ar ēkas konstrukciju un apgalvo, ka jau kopš brīža, kad «Walkie-Talkie» ēkā tika ielikti pirmie logi, tā ir konstanti apžilbinājusi garām ejošos cilvēkus un uzkarsējusi ne tikai automašīnas, bet arī citas apkārt esošās ēkas.

«Walkie-Talkie» attīstītāji ir nolēmuši atlīdzināt Lindsejam par nodarītajiem zaudējumiem. Tikmēr vietējie iedzīvotāji demonstratīvi cep olas zem «lāzer debesskrāpja» radītā karstuma stara.

Londonas debesskrāpji kausē vieglās automašīnas

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu