Piedalies konkursā: Es un Mārtiņš Freimanis! Izloze jau rīt! (18)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Lita Krone/LETA

10. novembrī Aizputē notiks Freimaņa Mārtiņdienas pasākumi. Šo dienu Freimanis parasti atzīmēja vērienīgāk par dzimšanas dienām – sagādājot draugiem bagātīgas dzīres, izspēlējot dažādas latviešu tradīcijas, dziedot un alējoties. Gatavojoties šim pasākumam, Mārtiņa Freimaņa fonds (MFF) un Apollo aicina ieskatīties savos bilžu albumos un atrast tajos Freimani!

Mārtiņš Freimanis bija viens no populārākajiem un labākajiem latviešu dziesmu autoriem, mūziķis un dzejnieks. Viņam bija un ir daudz draugu un atbalstītāju! Pirms un pēc grupas „Tumsa” koncertiem notika fotografēšanās, autogrāfu sniegšana. Šādām bildēm ir liela vērtība! Tāpēc MFF sadarbībā ar Apollo aicina atrast savā bilžu arhīvā to īpašo un vēsturisko bildi, kurā esi kopā ar Mārtiņu Freimani!

Publicē bildi Draugiem.lv Apollo lapas bilžu galerijā 

un, iespējams, būsi viens no trīs veiksminiekiem, kas savā īpašumā iegūs Mārtiņa Freimaņa dzejas grāmatu, CD vai divus ielūgumus uz Freimaņa Mārtiņdienu Aizputē!

  • Uzvarētāju paziņošana 5. novembrī.

Galerija ievietotās bildes MFF varēs izmantot pēc saviem ieskatiem – 10. novembrī šī galerija būs apskatāma Freimaņa Mārtiņdienas pasākuma laikā, Aizputes sporta hallē – uz Apollo video-foto sienas.

Pārskati savus bilžu albumus un arhīvus un atrodi tajos Freimani!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu