Skip to footer
Šodienas redaktors:
Helga Justīne Siksne
Iesūti ziņu!

"Ukraina to nevar apturēt." Krievija Ukrainā nedēļas laikā ieņēmusi teju 20 apdzīvotas vietas (5)

Raksta foto

Krievijas armija Ukrainā sākusi vērienīgu vasaras ofensīvu un tikai vienas nedēļas laikā ieņēmusi 18 apdzīvotas vietas Ukrainā, sagrābjot teritoriju gandrīz 200 kvadrātkilometru platībā, vēsta Vācijas izdevums "Bild". 

Krievijas spēki visaktīvāk uz priekšu virzās Doneckas, Sumu, un Harkivas reģionos. Kopš 23. maija Sumos okupanti sagrābuši Volodimirkas, Bilovodu, un Loknas pilsētas. Harkivas reģionā šajā laikā zaudēts Stroivkas ciemats, savukārt Doneckas apgabalā aizvadītās nedēļas laikā krituši Ridkodubas, Zorjas, Romanivkas, Pravdivkas, Hnativkas, Malnivkas, Jeļzavetnikas, Troickes, Bohdanivkas, Otradnes, Bogatiras, Vilnepoles, Zelenepoles, un Novosilkas ciemati.

Laikraksts norāda, ka Sumu apgabalā, Ukrainas ziemeļaustrumos, situācija ir sevišķi sarežģīta. Krievijas karaspēks pēc diktatora Vladimira Putina rīkojuma tur cenšas izveidot "buferzonu", raksta "Bild". 

Eksperti novērojuši, ka Ukrainas spēki šo okupantu virzību nespēj apturēt, lai gan tā nevajadzētu būt – uzbrukumos maz iesaistīti tanki un bruņutransportieri, to vietā okupanti lieto vieglās automašīnas, motociklus un bezpilota lidaparātus. 

Tāpat "Bild" norāda, ka Krievijas pārākums kājnieku skaita ziņā arvien vairāk ietekmē kaujaslauku. 

Komentāri (5)
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu