«Zemgale»/LLU hokejisti uzvar «Ozolnieki»/«Monarch»

Saspringtā Latvijas hokeja čempionāta spēlē sestdien «Zemgale»/LLU savā laukumā ar 6:3 (3:1, 0:2, 3:0) uzvarēja «Ozolnieki»/«Monarch» komandu.

Jau cīņas 14.sekundē Sergejs Durdins vadībā izvirzīja viesus, tomēr līdz pirmās trešdaļas beigām jelgavnieki panāca 3:1 savā labā, kad pa vieniem vārtiem guva Klāvs Plānics, Jorens Grauds un Olafs Aploks. Otrās trešdaļas gaitā Romāns Glazkovs un Ēriks Ozollapa atjaunoja neizšķirtu, panākot 3:3, tomēr uzvaru mājiniekiem trešās trešdaļas ceturtajā minūtē atnesa Reinis Demiters. Pašās cīņas beigās 5:3 «Zemgale»/LLU labā panāca Viktors Jasjonis, bet mazliet vēlāk Miks Komuls ar metienu tukšos vārtos panāca cīņas gala rezultātu.

Regulārā čempionāta uzvarētājai «Kurbads» komandai 27 spēlēs izdevies tikt pie 63 punktiem, kas ļauj par 11 punktiem apsteigt «Zemgale»/LLU vienību. Līderiem līdz regulārā čempionāta beigām vēl jāaizvada trīs mači.

Trešajā vietā kopvērtējumā ar 45 punktiem 25 spēlēs atrodas «Rīga»/«Prizma», kurai sešus punktus zaudē «Ozolnieki»/«Monarch». Tikmēr «Dinamo Juniors» ar 35 punktiem atrodas piektajā pozīcijā, bet pārliecinoša sacensību pastarīte ar trim punktiem 26 spēlēs ir «Daugavpils».

Šīs sezonas Latvijas čempionātā piedalās sešas komandas, kuras sešos apļos regulārajā čempionātā līdz februāra beigām aizvadīs pa 30 spēlēm katra. Turnīra divas labākās komandas automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet 3.-6.vietas ieguvēji tiksies ceturtdaļfināla sērijās līdz trim uzvarām. Arī pusfinālā cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Latvijas čempionāta finālsērijas spēles tiks aizvadītas marta otrajā pusē.