Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Raidījums «Zem plīvura» stāstīs par gatavošanos kāzām

FOTO: TV3 publicitātes foto

Sieviešu dienas rītā, 8.martā, kanāls LNT piedāvās jaunu un televīzijas ekrānos vēl nebijušu raidījumu «Zem plīvura». Ikvienam skatītājam būs iespēja izdzīvot skaistā un neaizmirstamā notikuma gatavošanās procesu kopā ar diviem pāriem – Kasparu un Leldi, kā arī Anastāsiju un Denisu.

LNT skatītāji varēs izsekot visam kāzu gatavošanās procesam, sākot ar ielūgumu izvēli, līdz pat skaistās līgavas kleitas iegādei. Noderīgus padomus sniegs arī Kāzu aģentūras vadītāja Dace Miezīte, dejotāja Aleksandra Kurusova un citas sabiedrībā zināmas personības. Smelieties idejas un gūstiet vielu pārdomām.

Raidījums atklās noderīgus padomus un gatavošanās procesu vienam no dzīves svarīgākajiem un skaistākajiem brīžiem – kāzām. Viedokļu dažādība, pieredzes apmaiņa, kāzu plānošanas rūpes un uztraukums pirms lielā notikuma – tas viss sagaida jaunlaulātos. Kā izvēlēties ielūgumus? Gatavot pašiem vai uzticēt to aģentūrai? Kur jaunie pāri smeļas iedvesmu un idejas svētku dekorācijām? Kā izvēlēties visērtākās kurpes un visskaistāko kleitu? LNT raidījums «Zem plīvura» būs kā ceļvedis kāzu procesā, sākot no bildināšanas brīža līdz pat kāzu norisei.

«Zem plīvura» veidotāja Nadežda Kraukle atklāj vairāk par raidījuma rašanos:

«Strādājot kāzu video jomā, bieži sastapos ar līgavaiņu un līgavu jautājumiem par kāzu organizēšanu, fotogrāfu izvēli, kāzu kleitām, kāzu video izveidi un citām lietām. Izpētot Latvijā pieejamo informāciju par un ap kāzu organizēšanu, secināju, ka mums ir pieejams kāzu portāls «precos.lv» un kāzu žurnāls «Precos», ir neskaitāmas kāzu aģentūras, bet televīzijas ekrānos par Latvijā notiekošajām kāzām un to, kas skar kāzu plānošanu, nav piedāvājuma. Nolēmu riskēt un sāku veidot «Zem plīvura!»»

Raidījums «Zem plīvura» ir televīzijas ekrānos vēl nebijis veids, kā atklāt jaunajiem pāriem, viesiem un kāzu organizatoriem visu par un ap kāzām. «Zem plīvura» atklāšanas sērijā skatītāji iepazīs divus pārus, uzklausot viņu stāstus, sākot no tā kā sākušās abu attiecības, turpinot par ģimeni kā vērtību un visbeidzot, kā notikusi bildināšana. Iepazīstieties, Kaspars un Lelde – pāris, kas savas kāzas plāno rīkot ziemā, bet otrs pāris – Anastāsija un Deniss, kuri kāzas plāno rīkot vasarā. Tam, kā abiem pāriem veiksies ar gatavošanos kāzām, LNT skatītāji varēs sekot līdzi visās raidījuma «Zem plīvura» sērijās.

Padomos dalās Linda un Hosams Abu Meri

Pirmajā Zem plīvura raidījumā 8.marta rītā varēs uzzināt, kā uztvert vienam otru pirms kāzām un, cik nozīmīga ir savstarpēja sapratne. Mācītājs sniegs padomus, kā kopt un lolot attiecības un, cik svarīgi ir kļūt vienam priekš otra par īsto otro pusīti uz mūžu. Savos padomos par bildināšanu un kāzām dalīsies Latvijas sabiedrībā pazīstams pāris Linda un Hosams Abu Meri. Hosams Abu Meri atklās, kādas ir viņa ģimenes vērtības, – viņaprāt, ģimene ir pamats, kas dod spēku.

Ar nelielu budžetu var radīt kāzas

Abiem pāriem, kas piedalās raidījumā «Zem plīvura», ir ierobežots budžets, tāpēc jaunajiem pāriem ir rūpīgi jāpārdomā, uz ko ietaupīt līdzekļus, bet uz ko nežēlot. Lai arī vairākumam Latvijas jauno pāru liekas, ka aģentūra prasīs daudz naudas par kāzu organizēšanu, raidījums apliecinās pretējo - ar nelielu budžetu var sarīkot skaistus svētkus. Piemēram, Anastāsija un Deniss izvēlas racionāli izmantot līdzekļus un daļu organizēšanas uztic Kāzu aģentūrai. Aģentūras vadītāja Dace Miezīte par veiksmīgu kāzu rīkošanu pauž:

«Pats svarīgākais ir noteikt savas prioritātes, salikt uz papīra, kas man ir vissvarīgākais manai kāzu dienai.» D.Miezīte sniegs daudz noderīgu padomu par kāzu plānošanu, sākot ar lietām līdz noslēpumiem, kas ar nelielu budžetu kāzas var padarīt skaistas un gaumīgas. Viņa dalīsies savos iespaidos par kāzu kleitām, nudien neglaimos dārgos salonos nopērkamās kāzu kleitas, kā arī atklās, kāpēc viņa kāzās jūtas kā Dženifera Lopesa.

Noderīgos padomos par kāzu organizēšanu dalīsies arī tāda Latvijā pazīstamas personība kā Aleksandra Kurusova, kura piedāvā jaunajiem pāriem apgūt dejas. Kādā no gaidāmajām raidījuma «Zem plīvura» sērijām pazīstamā «Kūkotavas» īpašniece Liene Tomsone skatītajiem atklās vairāk , kā pasūtīt skaistu kāzu torti.

Kāzu kleitai nozīmīga loma

Līgavas kleitām raidījumā «Zem plīvura» tiks atvēlēta liela daļa laika, jo tā ir rota, tas ir sievietes sapnis un teju ikviena sapņo par īpašu kleitu īpašajai dienai. Līgava Lelde riskēs un pasūtīs kāzu kleitu internetā, jo tā iznāk lētāk. Taču bez interneta veikaliem un kāzu saloniem vēl ir trešais variants – šuvējas darināta kleita. Līgavas, kuras vēlas, lai kleita ir paliekoša ģimenes relikvija, izvēlas šūt sapņu kleitu ar pērlēm, mežģīnēm un īpašiem iniciāļiem, kas norāda, ka tā ir viņai speciāli šūta kleita.

Skatieties jauno raidījumu «Zem plīvura» jau no 8.marta sestdienu rītos 11:00 kanālā LNT.