Pola Vokera lomu filmā «Ātrs un bez žēlastības 7» pabeigs filmēt divi viņa brāļi

FOTO: Jack Zalium, CC BY-NC 2.0

Nelaiķa aktiera Pola Vokera brāļi filmēsies asa sižeta filmas «Fast and Furious 7» («Ātrs un bez žēlastības 7») ainās, ko neizdevās pabeigt ekrāna zvaigznes pāragrās nāves dēļ, otrdien paziņoja kinolentes veidotāji.

Kā jau ziņots, Vokers pagājušā gada 30.novembrī gāja bojā autoavārijā. Sarkano 2005.gada «Porsche Carrera GT» vadīja viņa draugs, auto pārdošanas un sacīkšu kompānijas «Always Evolving» īpašnieks Rodžers Rodass, kurš arī gāja bojā.

Kad Vokers nomira, pilnā sparā ritēja «Ātrs un bez žēlastības 7» uzņemšana. Vairākas Vokera ainas palika neuzņemtas.

Viņa brāļi Keilebs un Kodijs piekrituši spēlēt traģiski mirušās brāļa lomu - policistu Braienu O'Koneru.

«Mūsu ģimene novembrī pārcieta neiedomājamu šoku. Mums vajadzēja laiku sērām par Polu, mūsu mīļo un zaudēto brāli, un pārdomām, ko iesākt ar filmu,» teiks paziņojumā sociālajā tīklā «Facebook». «Mēs visi uzskatām, ka vienīgā izvēle ir turpināt. To gribētu gan mūsu fani, gan arī Pols.»

«Esam uzņēmuši «Ātrs un bez žēlastības» ģimenē Pola brāļus Keilebu un Kodiju. Viņi palīdzēs mums pabeigt dažas atlikušās braukšanas ainas. Viņu atrašanās filmēšanas laukā rada sajūtu, it kā arī Pols būtu šeit,» norāda filmas veidotāji.

Vokera nāves dēļ filmēšana tika pārtraukta un nozīmēts vēlāks iznākšanas datums - 2015.gada 10.aprīlis.

Vokers kļuva slavens ar dalību filmā «Ātrs un bez žēlastības», kur atveidoja policistu Braienu O'Konoru. Viņš piedalījies piecās no sešām filmas daļām. Vokers pats veica daudzus no filmās redzamajiem pārgalvīgajiem trikiem ar auto.

Pirmā «Ātrs un bez žēlastības» daļa iznāca 2001.gadā. Sērijas centrā ir ātras mašīnas, skarbi vīrieši un pievilcīgas sievietes, kā arī eksotiskas filmēšanas vietas. Tā ir viena no Holivudas veiksmīgākajām franšīzēm.

Uz augšu