Sorokins/Buivids debitē ar 17. vietu Fužou

Pasaules kausa pirmajā posmā - Fužou «Open» - aizvadītajā naktī turnīra izslēgšanas spēļu otro kārtu nesasniedza Latvijas pludmales volejbolisti Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids

Turnīrā ar 29. numuru izliktais Latvijas pāris play-off pirmajā kārtā ar 0-2 (17:21 un 15:21) zaudēja Kataras naturalizētajiem brazīliešiem Tjagu Santušam/Džefersonam Pereiram, kuri turnīrā izlikti ar 32. numuru.

Tādējādi Sorokins/Buivids savā pirmajā Pasaules kausa posmā spēja izcīnīt dalītu 17. vietu, kas dod 180 reitinga punktus un 1200 ASV dolāru prēmiju.

Atgādinām, ka apakšgrupā Sorokins/Buivids trīs spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, ieņemot trešo vietu apakšgrupā.

Šorīt mačus aizvadīs arī Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs, kuri izcīnīja pirmās vietas apakšgrupās un automātiski kvalificējās izslēgšanas spēļu otrajai kārtai.