Latviešu supermodele Ņujorkā iekūlusies nepatikšanās un tiesas procesos (36)

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Facebook.com

Latviešu supermodele Ginta Lapiņa ierauta divos tiesas procesos ar savu bijušo modeļu aģentūru, vēsta Ņujorkas laikraksts «NY Daily News».

Augstā latviešu modele vērsās tiesā pret aģentūru «Men Women N.Y. Model Management», norādot, ka viņa apmānīta, iesaistot kosmētikas zīmola «Schwarzkopf» reklāmā un samaksājot pārāk maz naudas.

Aģentūra pārliecinājusi modeli piedalīties fotosesijā Parīzē, apgalvojot, ka tā tiks izmantota dizainera Karla Lāgerfelda reklamēšanai.

Lapiņa norāda, ka viņai par fotosesiju samaksāti 19 700 ASV dolāri (15 200 eiro), neinformējot, ka fotogrāfijas tiks izmantotas «Schwarzkopf» šampūna reklāmas kampaņā. Par fotografēšanos reklāmā Lapiņas līmeņa modelei parasti tiek maksāta naudas summa, kas rakstāma ar sešiem cipariem.

Latviešu modele, kas strādā ar pasaules augstākā līmeņa dizaineriem, ir arī neapmierināta par viņas sejas izmantošanu «Schwarzkopf» šampūna reklāmā, jo tas ir pārāk zema līmeņa zīmols, kas kaitē viņas reputācijai.

Ņujorkas tiesā iesniegtajā prasībā Lapiņa no modeļu aģentūras «Men Women N.Y. Model Management» pieprasa kompensāciju viena miljona ASV dolāru apmērā, kā arī tiesai noteikt aizliegumu «Schwarzkopf» izmantot viņas fotogrāfijas.

Incidenta iespaidā pagājušā nedēļā Lapiņa nomainīja modeļu aģentūras, pievienojoties «DNA Model Management».

Savukārt «Men Women N.Y. Model Management» šonedēļ iesniedza prasību tiesā, apsūdzot Lapiņu par līguma nepamatotu laušanu.

Aģentūra savā prasībā tiesā norāda, ka Lapiņa safabricējusi apsūdzības, lai atrastu ieganstu lauzt līgumu 16 mēnešus pirms termiņa.

«Lapiņa ir unikāls un neaizvietojams talants» un viņas aiziešana aģentūrai nodarīs nenovēršamus finanšu zaudējumus, savā prasībā tiesā norāda «Men Women N.Y. Model Management».

25 gadus vecā Lapiņa ir kļuvusi par «vienu no pieprasītākajām modelēm pasaulē», kas noticis, pateicoties aģentūras aizvadītajos sešos gados paveiktajam darbam, izceļot viņas talantu un veidojot viņas karjeru, teikts tiesas prasībā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu