Rīkos «Staro Rīga skrējienu»; trase vedīs arī pāri Vanšu tiltam

FOTO: Publicitātes foto

Rīdzinieki un pilsētas viesi 21.novembrī aicināti piedalīties pirmajā «Staro Rīga skrējienā», informēja Rīgas domē.

«Staro Rīga skrējienā» būs iespēja pārbaudīt savu sportisko formu 3,5 kilometru distancē nūjojot, ejot un skrienot, kā arī septiņu kilometru distancē skrienot, izvēloties veikt vienu vai divus apļus.

Starts skrējienam būs Pils laukumā plkst.20.30, kur jau no plkst.18 būs iespēja saņemt dalībnieka numurus.

Skrējiena trase vedīs pāri Vanšu tiltam un pa Ķīpsalu, kurā arī atradīsies vairāki gaismas un skaņas objekti. Šis pasākums būs īpašs ar to, ka netiks noteikti ātrākie skrējēji, bet organizatoru un atbalstītāju sarūpētas balvas saņems košākie, gaišākie un atraktīvākie dalībnieki, tādēļ organizatori rosina ikvienu dalībnieku padomāt par gaismas elementiem savā tērpā.

Sacensību centrs atradīsies Pils laukumā, kur būs sarūpētas arī dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Turpat atradīsies arī «Staro Rīga skrējiena» finiša zona, kurā skrējiena dalībnieki varēs saņemt ūdeni, siltu tēju un veselīgu putru. Domāts arī par skrējēju sasildīšanās iespējām, nodrošinot sacensību centru ar ugunskuriem. Līdzjutēji un skrējēji savus spēkus varēs pārbaudīt, izmēģinot arī alpīnisma sienu, kura iekļaujas kopējā festivāla «Staro Rīga» koncepcijā - reizē ar sportisko aktivitāti uz sienas norisināsies gaismas spēle. Mazākie līdzjutēji, kuri trasē nedosies kopā ar vecākiem, skrējiena laiku varēs pavadīt siltā teltī, iesaistoties radošās un sportiskās aktivitātēs.

Informācija par skrējienu un reģistrācija tam atrodama tīmekļa vietnē «www.starorigaskrejiens.lv».

Šāds skrējiens tiek rīkots pirmo gadu.

Kā ziņots, festivāls «Staro Rīga 2015» no 18.novembra līdz 21.novembrim notiks ar saukli «Gaismu sauca... Latvijas māju sajūtu meklējot» un tajā būs skatāmas četras gaismas instalāciju programmas. Festivāla objekti būs aplūkojami katru dienu no plkst.18 līdz 23.

Uz augšu