Noskaties! Jaunā video projekta «Latvieši» pirmā epizode – amatnieks Mareks Freimuts

FOTO: Publicitātes foto

«Bonifiction Films» uzsācis jaunu audiovizuālu projektu «Latvieši» - sākot ar šī gada novembri līdz pat 2018. gada 18. novembrim - par godu Latvijas simtgadei - tiks apkopoti 100 unikāli latviešu stāsti. Katra projekta epizode būs  stāsts par kādu latvieti, kurš ar savu darbu, hobiju vai dzīves pārliecību rada un motivē arī citus darīt, mēģināt ko jaunu vai pievērsties tam, kas jau ilgu laiku atlikts, tomēr sirdij tuvs. 

Pirmajā epizodē dodamies ciemos pie Mareka Freimuta - amatnieks, kurš savā darbnīcā rada kvalitatīvus, praktiskus un mūsdienīgus ādas aksesuārus gan savam motociklam, gan ikdienas lietošanai. 

Sākotnējā iecere radīt sev tīkamas, ikdienā ērti lietojamas lietas, ar gadiem jau izaugusi līdz zīmolam «Peša Customs». Mareks uzskata, ka īsts latvietis pats visu var izdarīt. Tā, kā kādreiz, kad viss bija jādara pašam. Ja vajadzēja mājās nokrāsot sienu - tu nokrāso sienu, tev vajag šķūni - uztaisi šķuni! Ja reiz nevar atrast veikalā vai pasūtīt ko tādu, kas patiešām patīk, tad kāpēc to neizveidot pašam? 

Facebook lapai

Uz augšu