Valērijs Maligins piekāvis savu sievu Elīnu

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Bieži vien viens no aprunātākajiem Latvijas pāriem - uzņēmējs Valērijs Maligins un viņa sieva, māksliniece Elīna Maligina - uzturas Vīnē, kur bauda kultūras dzīvi. Šoreiz brauciens uz Vīni izvērties par īstu traģēdiju, kas izjaukusi pāra, no malas skatoties, laimīgo laulību.

Informāciju par incidentu Vīnē dzīves stila portālam «Sejas» pastāstījusi kāda pārim pietuvināta persona, atklājot, ka vienā no šādiem romantikas pilniem vakariem uzņēmējs piekāvis sievu. Kamēr Valērijs Maligins šo informāciju noliedz, Elīna notikušo apstiprina.

«Tā visa ir patiesība. Tas ir kaut kas briesmīgs, tam grūti noticēt, neatzīstu šādu lietu ķidāšanu presē, jo presē rakstītajam bieži vien ar patiesību nav nekāda sakara. Tiem, kas par mani uztraucas, varu teikt, ka nu ar manu fizisko veselību viss ir kārtībā, vairāk par savu dzīvību nebaidos.

Emocionāli esmu spēcīga personība un tikšu pāri šim nodarījumam, šai nodevībai.

Nekādi citi komentāri no manas puses nesekos,» sarunā ar «Sejas» atklāj Elīna.

Austrijas likuma sargi, izskatot lietas materiālus, atzinuši Elīnu par upuri un tiesa izrakstījusi aizliegumu, kas neļauj Valērijam tuvoties Elīnai.

Tāpat pārim pietuvinātā persona arī atklāj, ka pagājušajā gadā Elīna ar Valēriju mēnesi atradušies Šveicē, jo uzņēmējs ārstējies vienā no dārgākajām valsts psihiatriskajām klīnikām. To pierādot gan vīrieša neesamība savā darba vietā, gan Elīnas «Instagram» konts, kurā publiskotas fotogrāfijas vietās, kas atrodas netālu no klīnikas.

Tāpat uzņēmēju vidē klejo baumas, ka Valērijs ir biežs Stradiņa slimnīcas toksikoloģijas intensīvās nodaļas viesis, jo cieš no alkoholisma, kuru nekādi nespēj uzveikt.

Jau vēstīts, ka Valērijs un Elīna gredzenus mija 2016. gada 21. oktobrī.

Uz augšu