Uz laiku apturēta «House of Cards» filmēšana

FOTO: Reuters/Scanpix

Aktierim Kevinam Speisijam (Kevin Spacey) izteikto apsūdzību dēļ apturēta politiskā seriāla «House of Cards» («Kāršu nams») sestās sezonas filmēšana, paziņojušas kompānijas «Netflix» un «Media Rights Capital». Jau vēstīts, ka aktieris Entonijs Raps apsūdzējis Speisiju par seksuālu uzmākšanos 1986.gadā kādas ballītes noslēgumā Ņujorkā Speisija dzīvoklī. Tolaik Raps bija 14 gadus vecs.

Speisijs svētdien tviterī atvainojās Rapam, vienlaikus apgalvojot, ka šo incidentu neatceras.

«Bet, ja es uzvedos tā, kā viņš to raksturo, es viņam esmu parādā patiesu atvainošanos par to, kas varētu būt bijusi stipri nepieņemama uzvedība dzērumā,» skaidroja Speisijs.

«Netflix» un «Media Rights Capital» jau bija paziņojuši, ka «Kāršu nams» noslēgsies ar sesto sezonu, bet otrdien nolēma uz laiku apturēt pēdējās sezonas filmēšanu, lai iegūtu laiku situācijas apsvēršanai un kliedētu jebkādas bažas par seriāla komandu.

Speisijs, atvainojoties Rapam, pirmo reizi publiski atzina, ka ir homoseksuāls, un daudzi kritizēja viņu par to, uzskatot, ka viņš ar šādu atzīšanos mēģina novērst uzmanību no apsūdzībām par seksuālu uzmākšanos.

Seksuālā vardarbība kļuvusi par aktuālu tēmu Holivudā pēc apsūdzībām producentam Hārvijam Veinstīnam par uzmākšanos sievietēm vairāku gadu garumā. Jautājums par seksuālu vardarbību aktualizējies arī citās jomās, tostarp mediju vidē un politikā.

Uz augšu