Filma no kuras izgriezts Speisijs uz lielā ekrāna 29. decembrī

FOTO: publicitātes

Decembra izskaņā uz lielā ekrānā nonāks plaši rezonējusī filma «Visa pasaules nauda» (All the Money in the World), kuras uzņemšanas fināla taisnē tika aizvietots vienas no galvenās lomas - Žana Pola Getija atveidotājiem, aktieris Kevins Speisijs. Jau ziņots, ka režisors Ridlijs Skots un filmas veidotāji (Scott Free Productions un Imperative Entertainment) pieņēma visai sarežģītu lēmumu – pārfilmēt kadrus ar seksuālā uzmācībā apsūdzēto Speisiju, viņa vietā pieaicinot Kristoferu Plameru.

Filmas producentu oficiālajā paziņojumā ir teikts: «Tā ir patiesība un mēs veicam pārfilmēšanu ar Plameru vairākās lokācijās – Romā un Londonā. Lai gan šis ir visai drosmīgs solis un pamatīgs izaicinājums, filmēšanas komanda un citi lomu atveidotāji pilnībā to ne tikai atbalsta, bet arī dara visu iespējamo, lai filma tiktu izrādīta iepriekšparedzētajā laikā, ar pirmizrādi 22. decembrī (ASV). Skots un filmas producenti jūtas atbildīgi pret vairāk kā 800 dalībnieku lielo komandu sākot no aktieriem līdz filmas tehniskajai komanda, kas vairāku gadu garumā strādājuši pie filmas izveides, tāpēc uzskata, ka ir svarīgi nodrošināties, lai visai filmai nevilktos līdz vienam cilvēkam izvirzītās apsūdzības.»

Filma uzņemta pēc Džona Pīrsona grāmatas motīviem un tās režisors ir četrkārtējais «Oskara» balvas nominants Ridlijs Skots («Marsietis»). Galvenajās lomās – «Oskara» balvas nominanti Mišela Viljamsa («Kuprainais kalns») un Marks Vālbergs («Atkritēji»), kā arī jaunais aktieris Čārlijs Plamers («King Jack») un franču kino zvaigzne Romēns Dirī («Ķīniešu mīkla»).

Vēsturisko filmu «Visas pasaules nauda», kas balstīta uz vēsturiskiem notikumiem par pasaules bagātāko cilvēku – miljardieri, naftas magnātu Getiju, Latvijā varēs noskatīties sākot ar 29. decembri.

Uz augšu