7 iemesli, kāpēc Tulikivi krāsnis ir labākais siltums jūsu mājām

FOTO: Publicitātes foto

Vai kādreiz esat aizdomājušies par siltuma patieso dabu? Ne jau par to, ko ar nepacietību rudenī gaidāt no vēl aukstiem radiatoriem, bet gan par to, ko loloja mūsu vecvecāki un desmitiem paaudžu pirms tiem, senie cilvēki – akmens un uguns pavēlnieki. Tieši šīs divas dabas stihijas satiekas Tulikivi ziepjakmens kamīnkrāsnīs. Pērn somu koncerns laida klajā jaunu kolekciju“Karēlija”, kurā apvienojas siltumakumulējošā ziepjakmens labākās īpašības, modernākās tehnoloģijas un jaunākās dizaina tendences.

Jūsu uzmanībai piedāvājam 7 iemeslus, kas ļaus jums labāk saprast, kāpēc tieši Tulikivi krāšņu dāvātais siltums ir tieši tas, ko jūs vēlaties sajust. Šodien Tulikivi radīto mājīgumu izbauda vairāk nekā 300000 mājsaimniecību visā pasaulē.

 1. Pirmkārt, unikālās dabīgā materiāla – Tulikivi akmens īpašības. Talka-magnezīts jeb tā sauktais ziepjakmens,  tiek iegūts  pasaulē lielākajā, pēc iežu kvalitātes labākajā karjerā Somijas pilsētā Jukā. Lielais blīvums  un īpatnējais svars, kā arī augstā magnēzija koncentrācija padara akmeni īpaši siltumietilpīgu un noturīgu pret temperatūras svārstībām. Šīs akmens fizikālās un ķīmiskās  īpašības padara Tulikivi krāsni par efektīvu siltumenerģijas nesēju. Salīdzinājumā ar parastajiem kamīniem dabīgā ziepjakmens krāsns spēj akumulēt siltumenerģiju un tad to vienmērīgi atdot telpā. Attiecīgi, jo lielāka ir krāsns masa, jo lielāku mājas platību tā spēs uzsildīt un ilgāk šo siltumu izplatīt.
 2. Otra svarīgākā iezīme ir paša siltuma īpašības. Tas ir dabīgs, maigs un patīkams siltums. Kurinot krāsni, gaiss netiek pārkarsēts, tas nekļūst sauss, bet saglabājas svaigs. Turklāt gaisā nav sadegušu putekļu un sakarsēta metāla smārda, kas ir īpaši svarīgi alerģiskiem cilvēkiem. Siltums ir maigs un starojošs, tas izplatās vienmērīgi kā telpā, tā laikā, visā mājā, no grīdas līdz griestiem, un 2-3 stundu ilgas krāsns kurināšanas pietiek līdz pat 48 stundu ilgai siltumatdevei. Degšanas produktu emisija ir minimāla, tā atbilst visstingrākajiem Eiropas standartiem. 

  Publicitātes foto

 3. Treškārt, malkas apkure ir neatkarīgs un uzticams, augošo gāzes cenu apstākļos ekonomiski izdevīgākais siltuma avots. Akumulējošā krāsns funkcionēs neatkarīgi no laika apstākļiem un elektrības piegādes pārtraukumiem. Patērētās malkas un iegūtā siltuma attiecība ir gandrīz ideāla. Pateicoties patentētai degšanas tehnoloģijai un dūmu kanālu konstrukcijai, efektivitātes koeficients sasniedz 90% un pietiks ar pāris malkas klēpjiem, lai krāsni izkurinātu. Tajā pašā laikā tā ir lieliska alternatīvā apkure kā privātmājās, tā dzīvokļos, kas ievērojami samazina pamatapkures izdevumus.

  Publicitātes foto

 4. Tā ir tradīcija. Tas ir dzīves stils. Tā ir atmosfēra. Mājas omulības un īstu ģimenes vērtību simbols. Tā ir daļa no mantojuma, ko saņems jūsu mazbērni kopā ar vecmāmiņas ēdienu  receptēm, kurus  ātri un garšīgi var pagatavot  krāsnī. Krāsns siltumu var un vajag izmantot maksimāli veselīgas maltītes pagatavošanai ietilpīgajā kurtuvē vai cepeškrāsnī.  Tulikivi ir izdevīga ilgtermiņa investīcija jūsu mājoklim, jo šāda veida krāsns kalpošanas laiks ir neierobežots. 

  Publicitātes foto

 5. Tas ir dizains. Vienlaikus efektīgs un lakonisks, lai iederētos visdažādāko mājokļu interjerā, sākot ar klasisku, beidzot ar modernu. Ziepjakmens estētiskās kvalitātes ir tik augstas, ka vēsturiski tas pat tika izmantots ziemeļvalstu galvaspilsētu skaistāko ēku fasāžu rotāšanā. Savukārt jaunākā Tulikivi krāšņu līnija ”Karēlija” ir īpaša ar līdz šim nebijuša izmēra un konstrukcijas stikla durtiņām. Vērot liesmu spēli būs vēl patīkamāk, bet dubultais stikls padara tās vēl drošākas bērniem. 

  Publicitātes foto

 6. Tulikivi jaunievedums –  iespēja pašam kombinēt savas krāsns konfigurāciju un apdari. Klients pats var izvēlēties krāsns augstumu, platumu un durvju lielumu.“Karēlijas” sērijas krāšņu apdarei var izvēlēties četru veidu akmens virsmu apstrādi: klasiski gludu, grafiski strukturētu, frēzētu vai plēstu. Kopumā zīmola modeļu rindā ir vairāk nekā 100 variācijas, un tajā iekļaujas Latvijas pircēju iemīļotās virtuves plītis, kamīni ar cepeškrāsnīm un pirts krāsnis. 

  Publicitātes foto

 7. Visbeidzot, tā ir augsta skandināvu servisa kultūra. Tulikivi pārstāvniecība Latvijā SIA Akmens Krāsnis nodrošina saviem klientiem pilnu pakalpojumu spektru. Sākot ar palīdzību optimālā krāsns modeļa izvēlē  un bezmaksas konsultāciju objektā, līdz uzstādīšanai, kas ir iekļauta krāsns cenā. Papildus mēs piedāvājam tādus pakalpojumus kā vecā kamīna demontāža, dūmvada ierīkošana un jaunās krāsns uzstādīšanas vietas sagatavošana. Turklāt Tulikivi vienmēr uzturēs saikni ar klientu arī pēc piecu gadu garantijas termiņa beigām.

FOTO: Publicitātes foto

 1. www.tulikivi.lv

Rīga, Pulkveža Brieža 43,

t. 67381149, 26781055

Uz augšu