"Skaisti mati ir pati labākā atriebība" un citi iedvesmojoši citāti dāmām

Merilina Monro

FOTO: AP/Reuters/ScanPix

Sievietei būt nav viegli. Sākot ar fokusēšanos uz attiecībām, beidzot ar pareizā ceļa atrašanu un izlemšanu, ko lai šodien velk mugurā. Labs citāts spēj vienot sievietes sajūtās un emocijās, ar to viņas spēj viena otru saprast. Taču dažreiz ir vajadzīga kāda trešā persona, kura pasaka vārdus, kas apzīmē, kā tu jūties.

Pozitīvam dzīves skatījumam

«Tu vari sūdzēties par to, ka rozēm ir ērkšķi, vai arī vari priecāties par to, ka ērkšķiem ir rozes.» (Ziggy Marley)

Ja arī tu nespēj mainīt situāciju, tu pavisam noteikti vari mainīt savu attieksmi pret to. Mainot savas negatīvās emocijas pret pozitīvām, tu nekavējoties maini arī savu nostāju.

Par ģērbšanos

«Labākā krāsa pasaulē ir tā, kas izskatās labi tieši tev.» (Coco Chanel)

Kad runa ir par modi, Koko Šanele pavisam noteikti zina, ko runā. Velc mugurā to, kas tev liek justies labi, jo, kad tu jūties labi, tu arī izskaties labi. Un tas būs modē vienmēr!

Par dzeršanu

«Kas par daudz, tas par skādi: taču par šampanieti to nevar teikt...» (F. Scott Fitzgerald)

Šim argumentam nevar nepiekrist, vēlamies pievienot arī balto vīnu un gumijas lācīšu konfektes....

Tavs iekšējais velniņš

«Seko savai iekšējai mēnessgaismai; neslēp savu trakulīgumu!» (Allen Ginsberg)

Katrai meitenei vajadzīgs nedaudz trakuma, kas padara tevi interesantu. Tava iekšējā balss tevi padara par to, kas tu esi, tāpēc necīnies ar to.

Palaid grožus vaļīgāk!

«Nevienam neinteresē, vai tu māki labi dejot. Vienkārši celies augšā un dejo! Labi dejotāji nav labi tikai savas tehnikas dēļ, viņi ir labi tāpēc, ka tā ir viņu sirdslieta.» (Martha Graham)

Kad runa ir par sirdslietām, nav svarīgi, cik labi tu tās izpildi, galvenais ir pašai justies ar sevi apmierinātai. Nedari neko kādam citam, dari to sev. It īpaši, kad runa ir par dejošanu – atbrīvo sevi un ļaujies ritmiem.

Pašpārliecinātība

«Skaisti mati ir pati labākā atriebība.» (Ivanka Trump)

Lieliski mati var palielināt tavu pašpārliecinātību. Tu noteikti daudz vairāk gribēsi iziet sabiedrībā, ja tev būs skaista frizūra.

Par draugiem

«Viens draugs, ar kuru tev ir daudz kopīga, ir labāk nekā trīs draugi, ar kuriem tev ir grūtības atrast kopīgu valodu.» (Mindy Kaling)

Kad runa ir par draugiem, to kvalitāte vienmēr būs svarīgāka par kvantitāti. Lai kā arī viss notiktu, beigās svarīgākie cilvēki ir tie, kuri tevi ciena par to, kas tu esi.

Esi atvērta!
«Cilvēki aizmirsīs, ko tu esi teicis. Cilvēki aizmirsīs, ko tu esi darījis. Bet cilvēki nekad neaizmirsīs to, kā esi licis viņiem justies.» (Maya Angelou)

Pastāv tāda lieta kā ilgstoši iespaidi, un tie pārvēršas dziļākās jūtās, nevis vārdos.

Par ticēšanu kaut kam

«Tu nevari savienot daudzpunkti, skatoties uz priekšu; tu tās vari savienot, tikai skatoties atpakaļ. Tāpēc tev ir jāuzticas, ka daudzpunkte nākotnē savienosies. Tev ir jātic kaut kam – savam liktenim, dzīvei, karmai, vienalga. Šis pieņēmums mani nekad nav pievīlis, un tas ir vienīgais, kas manīja manu dzīvi.» (Steve Jobs)

Labi pateikts, Stīv. Burtiski izņēmi vārdus mums no mutes un padarīji tos labākus.

Par izaugšanu

«Viena no patīkamākajām lietām 20, 21 un pat 23 gadu vecumā ir pārliecība, ka nekas vēl nav noticis.» (Joan Didion)

Nevar nepiekrist. Nākamreiz, kad tev liekas, ka esi vienīgā meitene, kurai kaut kas nav izdevies, atceries, ka esam ar tevi.

Par drošu seksu

«Nenodarbojies ar seksu, jo tu paliksi stāvoklī un nomirsi!» (Coach Carr)

Drošs sekss ir seksīgs. Un diemžēl šajā citātā ir maza taisnība.

Esi atvērta jaunām lietām!

«Man nepatīk studēt; man riebjas studēšana. Man patīk mācīties. Mācīšanās ir skaista.» (Natalie Portman)

Tu nekad nebūsi pārāk pieredzējusi vai pārāk gudra, lai noraidītu iespēju iemācīties kaut ko jaunu; tā ir viena no lietām dzīvē, kas ir pilnīgi par brīvu.

Esi egoiste!

„Esmu egoiste, nepacietīga un mazliet nedroša. Es pieļauju kļūdas. Es zaudēju kontroli, un dažreiz to ir grūti paciest. Bet ja jūs nevarat mani izturēt, kad esmu vissliktākā, tad jūs mani neesat pelnījuši, kad esmu vislabākā.” (Merilina Monro)