Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atradušies netālu no slepkavības mēģinājuma vietas Aizputes novadā

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Izmeklējot slepkavības mēģinājumu Aizputes novadā, Valsts policija aicina atsaukties personas, kuras laika posmā no 28. septembra līdz 30. septembrim braukušas pa autoceļu PS111 (Kalvene – Aizpute).

Svarīgi policijai sniegt visu informāciju, piemēram, par šajā posmā uz ceļa vai ceļa malā manītām automašīnām, personām vai jebkādām citām niansēm, pat ja sākotnēji šī informācija nešķiet būtiska.

Īpaši aicināti atsaukties autovadītāji, kuri 30. septembrī laika posmā no pulksten 09.00 – 16.30 atradās Aizputes novada Lažas pagastā, vai arī brauca pa jau minēto autoceļu. Šīs personas aicinātas arī pārskatīt videoreģistratora ierakstus, un it īpaši, ja pamana tajos ko aizdomīgu, sazināties ar policiju.

Iespējams, Jūsu videoreģistrators var būt fiksējis autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai. Sazināties ar policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 67014002 vai arī rakstot e-pastu: kip@vp.gov.lv.

Jau ziņots, ka 30. septembrī, ap pulksten 15.30 kādas veselības uzlabošanas iestādes teritorijā Aizputes novadā tika raidīti vairāki mērķtiecīgi šāvieni pret konkrētām personām, kuras guva ievainojumus.

Notikuma vietā, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības, saskatītas pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes, uz ko norāda apstāklis, ka uzbrukums bijis mērķtiecīgs - šāvieni raidīti pret konkrētām personām, kas tajā brīdī atradās konkrētā automašīnā. Tika sašautas trīs personas, kuras nodotas mediķu aprūpē.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu vainu pastiprinošos apstākļos. Šobrīd Valsts policija strādā notikuma vietā un uzsāktā kriminālprocesa ietvaros skaidros konkrētus notikušā apstākļus. Vienlaikus notiek darbs, lai noskaidrotu iespējamās vainīgās personas.

Valsts policija noliedz izskanējušo informāciju par nepietiekami ātru reaģēšanu uz uzbrukumu Aizputes novadā, kurā tika sašauti trīs cilvēki.

VP preses pārstāve Simona Grāvīte aģentūrai LETA teica, ka likumsargi izsaukumu saņēma plkst.15.33 un Kurzemes reģiona pārvaldes operatīvais dežurants nekavējoties nosūtīja tuvāko policijas ekipāžu no Grobiņas, kura notikuma vietā ieradās 15.55.

Tobrīd informācija tika nodota VP Aizputes iecirkņa inspektoram un Aizputes pašvaldības policijai, kuri notikuma vietā ieradās plkst.15.45. VP operatīvā izmeklēšanas grupa notikuma vietā ieradās stundas robežās.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu