Draugs atklāj, ka Frīdenbergam tā arī neizdevās īstenot sen lolotu sapni

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Paula Čurkste/LETA

​Pāragri mūžībā aizsauktā Valtera Frīdenberga tuvs draugs un grupas “Tumsa” menedžeris Mareks Bērents sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” pastāstīja, ka tad, kad mūziķis jau gulējis Gaiļezera slimnīcā, viņam būtu vajadzējis atrasties Portugālē – tas bijis Valtera sen lolots sapnis.

«Diemžēl uz Portugāli viņš tā arī neaizbrauca... Nesanāca... Viņš fiziski to vairs nevarēja izdarīt. Valča gan cerēja, ka viņš vēl tomēr kaut kad turp aizbrauks...» tā Mareks.

Šovasar sarunās ar žurnālu Frīdenbergs esot stāstījis, ka gribot vēl izmēģināt daudz ko jaunu, piemēram, izdot savu mūzikas albumu, izlēkt ar izpletni, uzkāpt uz snovborda dēļa.

Atvadīšanās no mūžībā aizgājušā mūziķa Valtera Frīdenberga notiks piektdien, 26.oktobrī, Rīgas krematorijas Lielajā zālē.

Publiska atvadīšanās notiks no plkst.13 līdz 14.30.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecais mūziķis mūžībā aizgāja trešdien pēc ilgas slimības. Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls "Ziedot.lv" pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus viņa ārstēšanai Vācijā.

Frīdenbergs dzimis 1987.gadā, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1.Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī "Dzeguzīte", bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas "Putnu balle" dalībnieks. 2005.gada viņš kopā ar Būmeisteru pārstāvēja Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā ar skaņdarbu "The War Is Not Over", iegūstot piekto vietu. 2011.gadā Frīdenbergs kļuva par grupas "Tumsa" vokālistu.

Frīdenbergs strādājis Latvijas Televīzijā (LTV), kur vadījis "Eirovīzijas" konkursa nacionālās atlases kārtu un raidījumu "Gudrs, vēl gudrāks".

Mākslinieks arī iesaistījās Latvijas politikā, būdams partijas LPP/LC un Zatlera reformu partijas biedrs.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu