"Esošā vieta kļuvusi par šauru." Ziedot.lv tērēs vairāk nekā 700 000 eiro jaunas biroja ēkas iegādei (7)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Labdarības organizācija Ziedot.lv nolūkojusi četrstāvīgu biroja ēku Pārdaugavā. Par vienu kvadrātmetru var nākties maksāt pat 672 eiro, atklāj raidījums Bez Tabu.

2007. gadā celtā ēka ir 1100 kvadrātmetru plaša ar gandrīz tikpat lielu pieguļošu zemesgabalu. Īpašuma cena- 740 tūkstoši eiro jeb 672 eiro par kvadrātmetru.

Šobrīd Sēlpils ielas 2c namā atrodas mūzikas izdevēja Mikrofona ieraksti birojs. Šobrīd MicRec aizņem vairāk nekā pusi ēkas, kā arī Bez Tabu rīcībā esošā informācija liecina, ka mūzikas izdevniecība labprāt arī turpmāk paliktu šajā ēkā. Ja vien pret to nav iebildumu jaunajiem nama īpašniekiem.

Par plānoto nekustamā īpašuma iegādi nav iespējams atrast informāciju ne ziedot.lv, ne rehabilitācijas fonda Poga mājaslapās. Labdarības organizācijas vadītāja Rūta Dimanta stāsta, ka biroja ēkas iegādei fonds plāno bankā ņemt aizņēmumu:

"Esošā ēka kļuvusi par šauru. Mums nav atbilstošu ģērbtuvju."

"Sēlpils ielas nams ir viens no variantiem, esam skatījušies vēl dažus variantus. Ja ēku nomātu, ne pirktu, tad nomas maksā piecos sešos gados samaksātu tikpat cik ēkas iegādei."

Ziedot.lv pirms trīs gadiem jau iegādājās ēku rehabilitācijas centra Poga vajadzībām. Toreiz par namu Indrānu ielā tika samaksāti 485 000 eiro. Nu labdarības organizācijas vadība cer ēku izdevīgi pārdot, kā arī ņemt aizņēmumu bankā, lai samaksātu par nolūkoto namu. Paredzēts, ka jaunās rehabilitācijas centra telpas būs divas reizes plašākas nekā pašreizējās.

Komercplatību speciālists Kaspars Korbs Bez Tabu stāsta, ka summa par šāda izmēra celtni ir adekvāta. "Ja šāda ēka atrastos centrā, tā maksātu vismaz divas reizes dārgāk. Ja klients vēlētos ēku uzbūvēt no jauna, viņš noteikti samaksātu vairāk," stāsta pieredzējušais nekustamo īpašumu tirgotājs.

Dimanta norāda, ka paredzētā īpašuma cena būs zemāka nekā norādīts sludinājumā.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu