Rīgā simtiem aktīvisti piedalās dzīvnieku aizsardzībai veltītā gājienā (2)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
"Dzīvnieku brīvības" aktīvisti pulcējas gājienam Rīgas Rātslaukumā.
"Dzīvnieku brīvības" aktīvisti pulcējas gājienam Rīgas Rātslaukumā. Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

Sestdien, 24. novembrī, pulksten 12.30 Rātslaukumā sākusies pulcēšanās gājienam, kura mērķis ir veicināt dzīvnieku aizsardzību un panākt pozitīvas izmaiņas Latvijas normatīvajos aktos, aģentūru LETA informēja biedrības Dzīvnieku brīvība pārstāve Maija Krastiņa.

Gājiens šodien notiks arī Tallinā, kur tā būs jau otrā reize, kad Igaunijas dzīvnieku draugi vienojas kopīgā akcijā dzīvnieku atbalstam. Pēc Krastiņas teiktā, Viļņā, Varšavā, Kijevā un citās Eiropas pilsētās dzīvnieku tiesību aizstāvībai veltītie gājieni ir ikgadēja tradīcija, pulcējot tūkstošiem dalībnieku un atbalstītāju.

"Aiz jebkurām pārmaiņām dzīvnieku labklājības vārdā stāv ilgstošs, neatlaidīgs darbs. Tāpēc mēs negaidām, ka nākamajā dienā pēc gājiena Saeimā tiks izvirzīti likumprojekti par dzīvnieku labturības vai aizsardzības uzlabošanu. Mēs sagaidām, ka brīžos, kad dzīvnieku aizstāvības jautājumi tiek apspriesti kādā varas institūcijā, tad tos uztver kā nopietnas, sabiedrībā svarīgas problēmas," uzsver Krastiņa.

Fotogalerija: Aktīvisti pulcējas dzīvnieku aizsardzībai veltītā gājienā

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu