Pk, 3.02.2023.

Gada rasols: skaļākā jezga izklaidē

Apollo.lv
Gada rasols: skaļākā jezga izklaidē
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Miks Mazurs

2018. gads bijis dažādu aktuālu notikumu bagāts - pie skatītājiem nonākuši dažādi TV šovi, kurus ikviens naski apsprieda sociālajos tīklos, kā arī norisinājušies daudzi citi notikumi, kuriem sekoja viena ziņa pēc otras. Portāls Apollo piedāvā ielūkoties  - kas bijusi 2018. gada visapspriestākā jezga? 

Maliginu ģimenes sāga: miljoniem vērts mantojums, ģimenes naids un cīņa par varu

Dzīve kā seriālā - pērn aizsaulē aizgājušā zāļu ražotāja "Olainfarm" īpašnieka, miljonāra Valērija Maligina meitas un atraitne jau vairākus mēnešus cīnās par naudu un varu. Piedāvājam ielūkoties notikumu hronoloģijā.

Irina Maligina, Elīna Maligina un Nika Saveļjeva
Irina Maligina, Elīna Maligina un Nika Saveļjeva Foto: publicitātes, TVNET

Ažiotāža ap Evijas Vēberes uzstāšanos koncertā "Mīlestības vārdā. 18+" 

Par vienu no šā gada apspriestākajiem notikumiem kļuva ​simtgadei veltītais koncerts “Mīlestības vārdā. 18+”, kurā jaunā dziedātāja Evija Vēbere pārsteidza ar dziesmas “Svētku diena” izpildījumu. Līdz šim Vēberes uzstāšanos komentēja vien daudzi citi mūziķi un komponisti, taču beidzot par to ir izteikusies arī pati māksliniece.

Evija Vēbere 
Evija Vēbere Foto: Miks Mazurs

Ineta Radeviča un dopinga skandāls

Latvijas tāllēcējai Inetai Radevičai pēc atkārtotām pārbaudēm 2018. gada novembrī tika konstatētas pozitīvas dopinga analīzes, kas veiktas 2012.gada Londonas olimpisko spēļu laikā. Pēc tam Radeviča atkāpusies no Latvijas Vieglatlētikas prezidentes (LVS) amata, atklājot, ka ir trešā bērna gaidībās. 

Foto: Edijs Pālens/LETA

Ilgi gaidītā IKEA atvēršana

30. augustā Latvijā durvis vēra Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA jaunais veikals Rīgā. Ar iespaidiem no veikala savos sociālajos tīklos aktīvi dalījās arī Latvijas iedzīvotāji, iemūžinot savu iepirkšanos mēbeļu gigantā. IKEA atvēršanu komentēja arī vairākas slavenības, kā arī Apollo apkopoja, kuras pasaulē slavenas zvaigznes labprāt iepērkas preču zīmola veikalos. 

Foto: Joakim Klementi / Postimees/

Olgas Buzovas 2018. gada nedienas

Krievijas mūziķe un TV šovu vadītāja Olga Buzova 2018. gadā tika iesaistīta vairākos skaļos skandālos un skaļos notikumos  - tad fanus uzjautrināja Buzovas centieni izpildīt seksīgu dibena kratīšanas deju, savukārt citreiz viņa atklāja informāciju par savu intīmo dzīvi un sūdzējās, ka viņai trūkstot vīriešu uzmanības. Tāpat internetā tika publicēts skandalozs videoklips, kurā viņa pastaigājas pa lidmašīnas klāju un uzbāzīgi uzrunāja pasažierus, piedāvājot viņiem kopīgi “iedzert”. Tāpat māksliniecei draudēja sešu gadu cietumsods par sociālā tīkla "Instagram" lietotāju apkrāpšanu.

Foto: SCANPIX

"Lauku sētas" skandāli ar Aiju Dembovsku

Viena no “Lauku sētas” un citu TV šovu skandalozākajām dalībniecēm ir Aija Dembovska, kura ierauta vairākos skandālos – viņa apzagusi cilvēkus, kuri viņu izmitināja savās mājās, kā arī šovā izpelnījusies pārējo dalībnieku niknumu, jo atpūtīsies, kamēr pārējie strādā, kā arī nav spējusi pagatavot maltīti. Notikumus ar Aiju komentēja arī 2. un 3. sezonas šova "Lauku sēta" dalībniece Violeta Stepanova.

Foto: publicitātes

Laimas Vaikules izteikumi par Krimu

Šovasar par vienu no apspriestākajām tēmām kļuva dziedātājas Laimas Vaikules izteikumi par Krimu - intervijā viņa atklāja, ka "ne par kādu naudu nebrauks uzstāties uz Krimu". Pēc tam gan viņa norādīja, ka tomēr būtu gatava uzstāties Krimā, kā arī pauda šoku par cilvēku asajām reakcijām. 

Dziedātāja Laima Vaikule Лайма Вайкуле
Dziedātāja Laima Vaikule Лайма Вайкуле Foto: Zane Bitere/LETA

Demijas Lovato narkotiku pārdozēšana

Mūziķe Demija Lovato šā gada 24. jūlijā pārdozēja narkotikas, kas izraisīja vairākas komplikācijas. Kā izrādās, viņas dzīvību izglāba miesassargs. Atbalstu mūziķei ar smago notikumu izteica vairākas slavenības. 

Dziedātāja Demija Lovato filmas "Frozen" pirmizrādē
Dziedātāja Demija Lovato filmas "Frozen" pirmizrādē Foto: Reuters/ScanPix

Karmena no šova "X Faktors", kura ieguvusi miljoniem skatītāju

6.  septembrī pie skatītājiem nonāca šova "X Faktors" otrās atlases raidījums, kurā uz skatuves uzmirdzēja 21 gadu vecā jūrmalniece Karmena Puķjāne. Viņa pirms uzstāšanās pārliecinoši apgalvoja, ka uzstājusies miljonu cilvēku priekšā. Pēc tam meitene sāka pārdot krekliņus ar savu fotogrāfu, kā arī vēlāk izdeva dziesmu un atklāja tās gaidāmā videoklipa scenāriju

Foto: publicitātes

Komentāri par Allas Pugačovas jauneklīgo izskatu

Leģendārā Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova šogad nebeidza pārsteigt fanus ar savu stilu, pārsteidzoši tievo figūru un jauneklīgo izskatu. Oktobra pirmajā datumā zvaigznes vīrs, humorists Maksims Galkins sociālā tīklā “Instagram” ievietoja pavisam nebēdnīgu fotogrāfiju, kas nekavējoties “uzspridzināja internetu”.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu