Populārākās 2018. gada Instagram fotogrāfijas, kuras "uzspridzināja" internetu

2018 . gads ir beidzies, un zvaigžņu dzīvēs viņš ir bijis dažādiem notikumiem bagāts. Ģimenes pieaugumi, kāzas, jaukas brīvdienas vai sirsnīgi kadri – pasaulē slaveni cilvēki visa gada garumā ir dalījušies ar savas dzīves aktuālajiem notikumiem. Apskati, kuras 10 Instagram fotogrāfijas pērnā gada laikā ir saņēmušas visvairāk “patīk” atzīmes!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by therock (@therock) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Uz augšu