“Jūs esat pilnīgi debili?” Kivičs rupjiem vārdiem nolamā žurnālistus

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Mūziķis Andris Kivičs, kurš regulāri publiski aizstāv savu mīļoto Lieni un Skulmi un ir iemantojis bēdīgu slavu ar savu agresīvo attieksmi pret komentētājiem, vērsies ar video ziņojumu pie Latvijas žurnālistiem, kuri, pēc viņa vārdiem, ir "kretīni, kropļi un m****s."

Kivičs, vēršoties pret ziņu portālu žurnālistiem, kuri savos rakstos piemin arī abu bērnus, publicētajā video vietnē "Facebook" skarbi vaicā: "Jūs esat pilnīgi debili?" 

"Kā jums nav kauna? Nafig jūs aiztiekat bērnus? Kādā sakarā? Nekad mūžā neaiztieciet citu cilvēku bērnus. Nekad!" - žurnālistus brīdina Kivičs.

Tāpat Kivičs norādīja, ka cilvēkiem, kuri raksta šādas ziņas, tikai interesējot viņu “smirdīgās aldziņas ar kurām pabarot savas nelaimīgās ģimenes, jo laimīgas ģimenes tādiem kretīniem nevarot būt.”

Mūziķis vilka paralēles ar laikrakstā "Charlie Hebdo" publicētajām karikatūrām ar islāma pravieti Muhamedu, kas bija par iemeslu teroristu uzbrukumam redakcijai 2015. gadā - tagad viņš saprot teroristu motīvus, jo arī Latvijas žurnālistiem "nav nekas svēts".

Uzmanību! Video izskan necenzēta leksika!

Uz augšu