P 10.05.2021.

Šonakt vienu stundu nestrādās bankas "Citadele" maksājumu kartes un bankomāti

Cilvēks izņem eiro banknotes no bankas "Citadele" bankomāta.

FOTO: LETA

Naktī uz pirmdienu vienu stundu nestrādās bankas "Citadele" maksājumu kartes un bankomāti, aģentūrai LETA pavēstīja bankā.

"Lai varētu klientiem piedāvāt jaunas inovācijas un padarītu bankas pakalpojumus vēl ērtākus, bankai uz stundu būs jāapstādina maksājumu karšu sistēma un jāveic tajā daži uzlabojumi," teica bankas "Citadele" ārējās komunikācijas vadītāja Regīna Ikala.

Viņa informēja, ka bankas "Citadele" izdotās maksājumu kartes un bankomāti nestrādās naktī uz pirmdienu no pulksten 1 līdz 2.

"Banka ir izvēlējusies sistēmas modernizāciju veikt naktī, lai mazinātu neērtības klientiem līdz minimumam," piebilda bankas pārstāve.

Finanšu nozares asociācijas apkopotie dati liecina, ka 2018. gada septembra beigās banka "Citadele" bija izsniegusi 314,8 tūkstošus maksājumu karšu, kā arī banka bija uzstādījusi 167 bankomātus.

Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" 2018. gada septembra beigās bija ceturtā lielākā banka Latvijā. Bankas "Citadele" obligācijas kotē biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.