Sporta organizācijas nobažījušās par izmaiņām Daugavas stadiona attīstības projektā

"Daugavas" stadions

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Sporta organizācijas vēlas gaidāmajā Nacionālās sporta padomes sēdē uzklausīt skaidrojumus par izmaiņām Daugavas stadiona attīstības projektā, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.

Pēc tikšanās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP) un virkni sporta organizāciju Vrubļevskis pastāstīja, ka patlaban valda liela neskaidrība par Daugavas stadiona attīstības projektu, no tā izslēdzot virkni iepriekš plānotu objektu.

"Bija lielas neskaidrības, jo pārbūves projektā tika veikti ievērojami grozījumi, salīdzinot ar 2016.-2017.gadu, kad tika plānots ievērot 17 federāciju attīstības intereses. Tagad janvārī uzzinājām, ka pērn maijā pieņemts politisks lēmums koncepciju grozīt, mainīt vieglatlētikas būves termiņus, paplašināt hokeja halles apbūvi un atteikties no virknes objektiem," teica Vrubļevskis.

Viņš uzsvēra, ka tas radījis daudz jautājumu, turklāt nav skaidrības arī par šādu pieteikto pārmaiņu finansiālajām sekām un motivāciju.

"Tas radīja daudz jautājumu, kāpēc, federācijām nezinot, viņu intereses izslēgtas no Daugavas stadiona attīstības projekta. Izteicām pārmetumus, ka nav ievēroti labas pārvaldības principi, ka netiek informēti sporta nozares pārstāvji," norādīja Vrubļevskis.

Viņš pauda, ka šo jautājumu plānots pārrunāt martā gaidāmajā Nacionālās sporta padomes sēdē.

Redaktors iesaka