Rātslaukumā aizvadīts pikets ar aicinājumu atlaist Rīgas domi

Rātslaukumā aizvadīts pikets ar aicinājumu atlaist Rīgas domi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 11
Foto: Artūrs Krūmiņš / TVNET

Pie Rīga domes šorīt piketā pulcējušies cilvēki, lai prasītu Rīgas domes atlaišanu un rosinātu pilna audita veikšanu visās domes struktūrvienībās un kapitālsabiedrībās, novēroja aģentūra LETA.

Dažiem protestētajiem bija Latvijas karogi un dažādi plakāti, piemēram, uz kāda no tiem bija attēlots Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) un bijušais vicemērs Andris Ameriks (GKR) aiz restēm.

Uz mītiņa dalībnieku plakātiem bija rakstīts: "Mēslu tik daudz, ka plakātā nesalien", "Rīga nav slaucama govs", "Ušakoff", "Corruption kills" un citi izteikumi.

Uz piketu ieradušies arī vairāku Rīgas domes opozīcijas partiju pārstāvji.

Fotogalerija: Rātslaukumā piketē pret bedrainajām Rīgas ielām un rosina atlaist domi

Video: Rātslaukumā piketē pret bedrainajām Rīgas ielām un rosina atlaist domi

Klātesošie skandēja "Auditu!" un "Atlaist domi!" pēc tam, kad organizators un klātesošie piketa laikā norādīja uz situāciju "Rīgas satiksmē". Tāpat tika skandēts sauklis "Cietumā!" un "Atdod Rīgu!".

Pasākuma dalībnieki arī tika aicināti piedalīties Rīgas domes atbildīgo komiteju sēdēs. Tāpat kāds no runātājiem norādīja, ka mīl "latviešus un krievus" un ka "nav vajadzīga "Saskaņa", lai būtu saskaņa".

Pikets sācies pulksten 10.30 un bija paredzēts līdz 12.30.

Sociālajā vietnē "Facebook" pieejamā informācija liecina, ka pasākuma rīkotājs bija Dāvis Suneps, kurš sevišķi iesaistīties mītiņā aicināja nevalstiskās organizācijas.

Pasākuma pieteikumā norādīts, ka tajā bija plānots paust neapmierinātību par bedrainajām Rīgas ielām, dārgāko sabiedrisko transportu reģionā, fiktīviem konsultantiem Rīgas domes kapitālsabiedrībās, nesamērīgi dārgajiem remontiem un citiem procesiem.

Suneps plānojis, ka pasākumā piedalīsies aptuveni 100 cilvēku, taču atbalstu viņa iniciatīvai paudušas arī teju visas Rīgas domes opozīcijas partiju frakcijas, aicinot tajā piedalīties arī partiju biedrus un citus aktīvus rīdziniekus.

Jau vēstīts, ka 9. februārī partija "Saskaņa" organizēja mītiņu Rātslaukumā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) atbalstam, un tajā piedalījās aptuveni 3000 dalībnieku.

Fotogalerija: Pie Rīgas Rātsnama notiek mītiņš Ušakova atbalstam

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu