T, 30.11.2022.

Kambala par sociālajiem tīkliem: Cilvēki aizmirst sajust, kas notiek pa īstam bez filtra

Apollo.lv
Kambala par sociālajiem tīkliem: Cilvēki aizmirst sajust, kas notiek pa īstam bez filtra
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Latvijas basketbola leģenda Kaspars Kambala viesojās portāla "Apollo" studijā, kur apsprieda gan savu aizraušanos ar dzejas rakstīšanu, gan cilvēku apsēstību ar sociālajiem tīkliem.

Nesen tapa zināms, ka sportistam ir kāds slēpts talants, par ko viņš skaļi nerunā, – dzejas rakstīšana. Kā tad viņam sākās dzejas rakstīšanas laiki?

"Tas kaut kad senāk sākās, bet es to tā nepiefiksēju, kurā brīdī. Uzrakstīju kādai meitenei, bet nekur tas jau netika savākts un pazuda. Tagad es cenšos, kad kaut ko uzrakstu, pierakstīt. Bet tas ir grūti, jo notiek spontāni. Citreiz uzrakstu Whatsapp, aizsūtu un saprotu, ka sarakste izdzēsta. Bet tas arī nav svarīgi, jo visu nevar pierakstīt, visu nevar nofotografēt," teic Kambala.

Sportists norāda, ka viņam daudz svarīgāka par laika pavadīšanu virtuālajā vidē ir reālā pasaule. 

"Es vairāk cenšos dzīvot konkrētajā momentā, nevis mēģināt visu dokumentēt. Mūsdienās cilvēki pus dienu pavada, skatoties telefona ekrānā, bildējot vai taisot video, un aizmirst pasmaržot, pieskarties, sajust, kas notiek pa īstam bez filtra. Protams, to vajag, jo laiki attīstās, bet es vienmēr esmu par, lai netiek aizmirsts cilvēcīgais un īstais," tā Kambala. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu