10 apalītes uzsāk cīņu šovā "Pati pilnība"; lauzīs stereotipus par to, kādai jābūt pievilcīgai sievietei

FOTO: publicitātes

STV Pirmā! ekrānos spoži sevi pieteicis jaunais pašmāju šovs apaļīgām dāmām “Pati pilnība”, kas izaicinās stereotipus un lauzīs sabiedrības uzskatus par to, kādai jāizskatās pievilcīgai un simpātiskai sievietei. Tā pirmajā sērijā no 30 košām un atraktīvām dāmām tika izvēlētas 10, kuras mācīsies pieņemt sevi, savu ķermeni un skaļi apliecinās – ikviena sieviete, neatkarīgi no vecuma, matu krāsas, figūras vai apģērba izmēra, ir skaista. Iepazīsties!

Šova dalībnieču vidū ir gan sievietes, kas visu mūžu dzīvojušas “uz diētām”, gan tādas, kam resnums ir “tikai galvā”, gan dāmas, kas aizmirsušas, kā sevi mīlēt vai gadiem cietušas no sabiedrības un ģimenes aizvainojumiem. 

IEVA (31, Aloja)

Nodarbošanās: pārvaldniece uzņēmumā

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Vienmēr ir daudz vieglāk pateikt , nevis un izvēlēties zināmo pretim nezināmajam. Es gan svēti ticu, ka jautrība sākas brīdi, kad izej ārpus savas komforta zonas. Lai iet, lēciens nezināmajā, jo ticu, ka es šovam varu dot tikpat daudz, cik tas man! Par drosmīgiem lēmumiem un laimīgu sevi! Vēlos par spīti stereotipiem un aizspriedumiem būt skaistai un mīlēt sevi.

FOTO: publicitātes

AIRITA (27, Tērvete)

Nodarbošanās: klientu apkalpošanas menedžere

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Esmu kopumā zaudējusi 15 kilogramus – no 48. izmēra uz 44. Vēlos iemīlēt sevi tādu, kāda esmu.

FOTO: publicitātes

INDRA (37, Kuldīga)

Nodarbošanās: kultūras darbiniece, šobrīd bērna kopšanas atvaļinājumā

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Esmu vairākkārt nometusi padsmit kilogramus, bet ar dažādām diētām ir sabojāta veselība un svars atgriezies. Gribu piedzīvot pārmaiņas, atgūt savu "es".

FOTO: publicitātes

LIENE (32, Sigulda)

Nodarbošanās: svētku režisore un pasākumu vadītāja, šobrīd pilnas slodzes mamma

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Vēlos iemācīties sevi atkal iemīlēt. Pirms sešiem gadiem es sev ļoti patiku, mani apmierināja mans augums, aprises. Taču tad sākās mana cīņa par bērniņu – gāju pie mediķiem, vairākus gadus lietoja hormonu preparātus, kas veicināja svara pieaugumu. Nu jau astoņus mēnešus esmu laimīga mamma savam dēliņam, bet kā sieviete esmu sevi pazaudējusi. Vēlos atgūt sievišķību, gribu atkal sevi mīlēt, būt savam vīram un dēlam pati labākā un skaistākā.

FOTO: publicitātes

MADARA (28, Alūksne)

Nodarbošanās: skolotāja

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Vēlos ne tikai pārvarēt un izaicināt sevi, bet arī palīdzēt citiem saprast, ka skaista ir katra no mums. Jo tikai mīlot sevi, tu spēj mīlēt arī citus un redzot skaisto sevī, pamani to arī citos. Vēlos iemācīties atrast stilīgas drēbes, kas nav domātas sievietēm gados. Man ļoti patīk dejot, bet reti kad, citiem redzot, daru to no sirds. Man traucē iekšējā balss, kas saka – ko citi padomās, man nesanāk...

FOTO: publicitātes

LIENE (29, Ķekava)

Nodarbošanās: tirdzniecības darbiniece, šobrīd pilnas slodzes mamma

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Kāpēc gan ne? Agrāk svēru 59 kilogramus, nepatiku sev, jo bija tikai "kauli un āda". Tagad sveru krietni vairāk un atkal nepatīku sev. Esmu ļoti pozitīvs cilvēks un cenšos pieņemt sevi tādu, kāda esmu, bet dziļi sirdī ir pārdzīvojums par savu svaru. Vēlos, lai par mani spēcīgāki cilvēki palīdz pilnībā sevi iemīlēt un saprast, ka nav jābūt 90-60-90, lai varētu skaisti izskatīties un labi ģērbties.

FOTO: publicitātes

EVITA (45, Rīga)

Nodarbošanās: ceļojumu eksperts

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Kompleksi par savu ķermeni 25 gadu garumā atstājuši iespaidu uz manas dzīves kvalitāti. Gribu iemīlēt visu savu ķermeni, ne tikai glītās kājas un krūšu izmēru. Dodos jaunas ES meklējumos ar īstu rezultātu, ne tikai kā īslaicīgu Vecgada apņemšanos.

FOTO: publicitātes

LAUMA (27, Jēkabpils)

Nodarbošanās: pārdošanas menedžere

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Kādēļ ne? Esmu skaists “nestandarta eksemplārs!” Vēlos pieņemt to, ka sieviete ar 100+ kilogramiem var būt seksīga, iekārojama un darīt visu, ko vēlas.

FOTO: publicitātes

DĀRTA NORA (25, Rīga)

Nodarbošanās: studente, mūzikas skolotāja, auklīte

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Visu dzīvi strādāju pie tā, lai sevi pieņemtu. Reizēm sanāk, reizēm slēpjos aiz pašironijas. Reizēm galīgi nesanāk.

FOTO: publicitātes

LELDE (38, Jāņmuiža)

Nodarbošanās: “pilna laika” mamma trim bērniem

Kādēļ vēlas piedalīties projektā? Gribu beidzot kādu izaicinājumu sev. Esmu mamma trim brīnišķīgām meitām, ar kurām paiet mana ikdiena. Protams, melotu, ja teiktu, ka tievāka negribu būt. Bet tie mūžīgie cīniņi ir apnikuši! Ar pareizo apģērbu un pašapziņu vēlos iegūt sirdsmieru!

FOTO: publicitātes

Foto: šova "Pati pilnība" atlase

Uz augšu