"Facebook" plāno izveidot savu kriptovalūtu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Sociālo mediju kompānija "Facebook" plāno viena miljarda ASV dolāru (890 miljonu eiro) investīcijas, lai izveidotu stabilu kriptovalūtu, vēstīja laikraksts "Wall Street Journal" (WSJ), atsaucoties uz neoficiāliem avotiem.

Informētas personas, kas pārzina "Facebook" plānus, WSJ atklājušas, ka sociālo mediju kompānija iesaistījusies sarunās ar lielākajiem maksājumu tīkliem "Visa" un "MasterCard", kā arī maksājumu apstrādes sistēmu "First Data" par iespējamu atbalstu ieceres īstenošanā.

Kriptovalūtas projekts, kas tiek dēvēts par "FB Coin", jau apmēram gadu ir veicinājis baumas, ka "Facebook" vēlas sniegt platformas iekšienē pieejamus maksājumus lietotājiem. Skopā pieejamā informācija par projektu liecina, ka "Facebook" vadība apsver dažādas iespējas, tostarp maksājumus, izmantojot lietotāja "Facebook" profilu.

" "Facebook" arī runā ar tiešsaistes tirdzniecības kompānijām un lietotnēm par valūtas pieņemšanu, un centīsies iegūt nelielākas finanšu investīcijas no šiem partneriem," WSJ vēstīja, atsaucoties uz vienu no saviem informācijas avotiem.

Pagājušajā mēnesī izskanēja, ka Dreipers, kurš ir saistīts ar investīcijām "Bitcoin" (BTC) un "Tezos" (XTZ) sistēmās, plāno tikties ar "Facebook" pārstāvjiem, lai apspriestu investīciju iespējas.

Anonīmi avoti WSJ atklājuši, ka lielais atbalsts ir izvēlēts apzināti, lai pār "FB Coin" negultu tāda šaubu ēna, kāda ir pār "Bitcoin" un citām kriptovalūtām. Avoti uzsvēruši, ka no valūtas nestabilitātes ir jāizvairās, lai veicinātu tās ieiešanu tirgū.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu