Austrijas izlases līderis Rafls: Nav šaubu, ka Latvija pelnīti uzvarēja

Kristers Gudļevskis un Mihaels Rafls
Kristers Gudļevskis un Mihaels Rafls Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokeja izlase sestdien pelnīti izcīnīja uzvaru pret Austriju, atzīst pretinieku komandas līderis Mihaels Rafls.

Latvijas hokeja izlase sestdien pasaules čempionātu sāka ar uzvaru, pārspējot Austrijas valstsvienību ar 5:2.

Pirmos vārtus šajā mačā guva Mihaels Rafls, kurš izcēlās ar precīzu metienu, kad Latvijas izlase spēlēja skaitliskajā vairākumā.

Pirmā perioda turpinājumā Latvijas hokejisti atspēlējās no 0:1, bet austriešu pretestību izdevās salauzt trešajā trešdaļā.

"Viss bija kārtībā, sākoties trešajam periodam," Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā citēts Rafls.

"Kad šādā brīdī spēlē pret Latviju rezultāts ir 1:1, neko vairāk nevar prasīt, bet tad sīkumi mums daudz izmaksāja," teica Austrijas hokejists.

"Mēs nenospēlējām tā kā vajadzēja. Mēs nopelnījām pārāk daudz noraidījumus. Viņiem ir laba komanda ar spēlētājiem, kuri var iedabūt ripu vārtos," sacīja uzbrucējs.

"Nav šaubu, ka viņi pelnīti uzvarēja," piebilda Rafls, kurš ikdienā pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Filadelfijas "Flyers".

Pašlaik 30 gadus vecais Rafls šosezon NHL regulārajā čempionātā "Flyers" sastāvā 67 mačos guva 6 vārtus un veica 12 rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlase pasaules čempionāta turpinājumā svētdien spēkosies ar Šveices hokejistiem, kuri pērn izcīnīja sudraba medaļas. Spēles sākums plkst. 21.15.