VARAM izraudzījies LVĢMC jaunu valdes priekšsēdētāju un valdes locekli

FOTO: Edijs Pālens/LETA

SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" (LVĢMC) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts SIA "Saldus medicīnas centrs" valdes priekšsēdētājs Ingemars Harmsens, bet valdes locekļa amatā - SIA "Vides investīciju fonds" valdes priekšsēdētājs Egils Zariņš, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Kā norāda VARAM, Harmsens bijis izpilddirektors Brocēnu novadu domē un līdz jaunā amata ieņemšanai turpinās darbu "Saldus medicīnas centrā" kā valdes priekšsēdētājs.

Savukārt Zariņš ir "Vides investīciju fonda" valdes priekšsēdētājs, kā arī pieredzi guvis, ieņemot valdes locekļu amatu SIA "Hiponia", VAS "Privatizācijas aģentūra" un AS "Pasažieru vilciens".

Kandidāti uz LVĢMC valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu tika vērtēti divās kārtās.

  • Pirmajā kārtā nominācijas komisija vērtēja kandidātu atbilstību izvirzītajām prasībām, piemēram, valsts valodas zināšanas, izglītība, darba pieredze u.c.
  • Otrajā kārtā notika intervijas, kuru laikā nominācijas komisija izvērtēja kandidātu zināšanas, kompetenču kopumu un atbilstību amatam izvirzītajiem kritērijiem.

Jaunā valde savus pienākumus sāk pildīt 11.jūnijā.

VARAM aprīlī bija izsludinājusi konkursu uz LVĢMC valdes priekšsēdētāja amatu, jo atlūgumu bija iesniedzis centra valdes priekšsēdētājs Kristaps Treimanis, kurš minēto amatu ieņēma kopš 2015. gada.

Aktuālākās ziņas