Pēc piecu stundu dzēšanas meža ugunsgrēks Sužos likvidēts

LETA
Pēc piecu stundu dzēšanas meža ugunsgrēks Sužos likvidēts
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Piektdien, 7. jūnijā, pēc apmēram piecu stundu darba ticis likvidēts meža ugunsgrēks Garkalnes novada Sužos, kas bija izcēlies piektdienas pēcpusdienā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Izsaukums uz notikuma vietu saņemts ap plkst. 14.30, un apmēram pēc divām stundām uguns izplatību izdevies lokalizēt. Meža ugunsgrēks divu hektāru platībā likvidēts ap plkst. 19.30. Ugunsnelaimes likvidēšanā piedalījies arī Valsts meža dienests.

Vītola stāstīja, ka aizvadītā diennakts pavadīta bez plašiem un traģiskiem ugunsgrēkiem, bet viens no platības ziņā lielākajiem ugunsgrēkiem dzēsts Ilūkstes novada Bebrenes pagastā, kur dedzis vienstāvu dzīvojamās mājas jumts 70 kvadrātmetru platībā un malkas šķūnis 120 kvadrātmetru platībā. 

Cilvēki no mājas bija evakuējušies jau pirms glābēju ierašanās.

Ugunsdzēsējiem no liesmām izdevies nosargāt blakus esošu pirti un kūti. Izsaukums uz šo ugunsnelaimi saņemts ap plkst. 9, bet ugunsgrēks likvidēts četru stundu laikā.

Savukārt sestdienas, 8. jūnija, rītā ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Iecavā, kur bija piededzis uz plīts bez uzraudzības atstāts ēdiens.

Dzīvoklī atradies cilvēks, kurš bija aizmidzis, taču glābšana vai evakuācija nebija nepieciešama. VUGD pārstāve atgādināja, ka par nelaimēm telpās var laikus paziņot dūmu detektori.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēmis 77 izsaukumus: 26 - uz ugunsgrēkiem, tostarp septiņiem meža ugunsgrēkiem, 36 - uz glābšanas darbiem, bet 15 zvani biju maldinājumi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu