Malaizijā pazudušās pusaudzes vecāki piedāvā atlīdzību par informāciju, kas palīdzētu atrast meiteni

Bezvēsts pazudušās Noras Kveirinas vecāki Malaizijā.

FOTO: EPA/Scanpix

Malaizijā 4. augustā bezvēsts pazudušās 15 gadus vecās britu pusaudzes Noras Kveirinas vecāki piedāvājuši 10 000 mārciņu (aptuveni 10 800 eiro) lielu atlīdzību par informāciju, kas palīdzētu meiteni atrast, vēsta CNN.

Atlīdzībai nepieciešamo naudu ziedojusi kāds anonīms Belfastā bāzēts uzņēmums. Kopumā, lai palīdzētu Kveirinu ģimenei, saziedoti jau vairāk nekā 100 000 mārciņu.

Jau ziņots, ka 15 gadu vecā Nora Kveirina naktī uz 4. augustu pazudusi no savas viesnīcas istabiņas. Lai pusaudzi atrast, Malaizijas varasiestādes turpina vērienīgas meklēšanas operācijas, kurā iesaistītas arī kinologu vienības un helikopteri.

Kvirina cieš no retas iedzimtas slimības - holoprosencefālijas, kuru dēļ meitenei ir mācīšanās un attīstības traucējumi, tādēļ viņas vecāki netic, ka meitene pati varējusi pamest savu istabu un doties nezināmā virzienā.

Ceturtdienas, 8. augusta, meklēšanas laikā likumsargi izmantoja ierakstu, kurā ar mātes balsi tika raidīts vēstījums - "Nora, dārgā, es mīlu tevi. Mamma ir šeit."

Sestdien mediji vēstīja, ka policija paziņojusi, ka sākusi nopratināt viesnīcas darbiniekus, kā arī ķērušies pie reģiona pedofilu un noziedznieku pārbaudes

Uz augšu