"Mūsu sirdis ir salauztas." Malaizijā mirušās pusaudzes vecāki aizkustinošā paziņojumā piemin meitu

Nora Kveirina.

FOTO: AP/Scanpix

Britu pusaudzes Noras Kveirinas, kuras līķis pēc vairāk nekā nedēļu ilgas meklēšanas tika atrasts 13. augustā, ģimene sacījusi, ka zaudējums "salauzis viņiem sirdis", vēsta raidorganizācija BBC.

Paiņojumā ģimene pateikusies meklēšanā iesaistītajiem 350 cilvēkiem, kas nepaguruši džungļos centās atrast pazudušo pusaudzi. 

"Nora ir vienojusi cilvēkus, it īpaši no Francijas, Īrijas, Lielbritānijas un Malaizijas," sacīts paziņojumā. "Viņa patiesi ir aizskārusi visu pasauli. Viņas zaudējuma cietsirdība ir nepanesama. Mūsu sirdis ir salauztas."

Jau ziņots, ka policija atrada kādas personas mirstīgās atliekas, ko Kveirinas vecāki 13. augustā identificēja kā savu meitu. Viņas nāves cēlonis vēl tiks noteikts.

Pusaudze naktī uz 4. augustu pazudusi no savas viesnīcas istabiņas. Lai pusaudzi atrastu, Malaizijas varasiestādes izvērsa vērienīgas meklēšanas operācijas, kurā iesaistītas arī kinologu vienības un helikopteri.

Policija notikušo izmeklē kā bezvēsts pazudušo lietu, taču meitenes vecāki netic, ka viņa pati varējusi pamest savu istabu un doties nezināmā virzienā, jo pusaudze cieta no retas iedzimtas slimības - holoprosencefālijas, kuru dēļ viņai bija mācīšanās un attīstības traucējumi

Uz augšu
Back