Tuvojas "Tehniskās apskates nakts" Rīgā, kad varēs pārbaudīt savu automobili bez maksas (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 25. augustā, Rīgā, Antenas ielā 2, no plkst. 8 līdz 23 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētais pasākums "Tehniskās apskates nakts", kura laikā apskates darbinieki bez maksas pārbaudīs vieglo automašīnu tehnisko stāvokli, informēja CSDD pārstāve Ieva Bērziņa.

Pasākuma devīze ir "Mēs par drošu auto!" un tā mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem.

» Pārbaudi auto bez maksas! Zināms, kurās pilsētās norisināsies šī gada CSDD rīkotās "Tehniskās apskates naktis"

Svētdien nav paredzēta iepriekšēja pierakstīšanās uz auto diagnostiku un automašīnu plūsma tiks regulēta ar rindu sistēmas tablo palīdzību. Bezmaksas diagnostika tiks piedāvāta tikai vieglajiem auto.

CSDD aicinās autovadītājus viņu spēkratiem konstatētos bojājumus tuvākajā laikā novērst, tādējādi satiksmē piedaloties ar drošiem auto.

Šajā dienā autovadītājiem tiks piedāvāta arī tehniskās apskate un to būs iespējams saņemt, ja transportlīdzeklis būs tehniskā kārtībā un ja tiks veikti ar pakalpojumu saistītie maksājumi.

Tāpat pasākuma laikā CSDD, Rīgas Motormuzejs, ugunsdzēsēji un mediķi piedāvās informatīvi izglītojošas aktivitātes.

Šogad "Tehniskās apskates nakts 2019" pasākumi vēl notiks arī 21. septembrī Jelgavā un 28. septembrī jaunuzceltajā Tukuma tehniskās apskates stacijā.

Iepriekšējos gados Tehniskās apskates naktis notikušas 12 Latvijas pilsētās un kopā pārbaudīti vairāk nekā 11 000 automobiļu.  Savukārt 2018. gadā Rīgā tika uzstādīts "Tehniskās apskates nakts" apmeklētības rekords - 12 stundās tika pārbaudīti gandrīz 2000 transportlīdzekļu.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu